226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Letošní Benátská s Helloween a Village People!!

Loni zkrátil název, postavil program na českých a slovenských kapelách a nalákal více návštěvníků. Letos koncept zachovává, přidává zahraniční headlinery jako jsou metaloví Helloween nebo disco legenda Village People, otevírá další scénu a chystá desítky novinek.

Řeč je o jednom z největších českých hudebních festivalů Benátská!, který se od 24. do 26. července už počtvrté odehraje ve sportovním areálu v libereckém Vesci. Pokud se na něj rozhodnete vyrazit, čeká vás nálož české domácí špičky včetně Davida Kollera, Chinaski nebo Mekyho Žbirky či dalších žádaných interpretů jako jsou Aneta Langerová, Michal Hrůza, Vladimír Mišík, No Name, Lenny či Václav Neckář a další.

V programu pak natrefíte i na netradiční rodinná festivalová hudební spojení, která na jiných akcích nelze vidět. „Například na novou stage Skutečná liga si odskočí ze svého vystoupení se Třemi sestrami Lou Fanánek Hagen, aby si zazpíval poprvé v kapele Ešus svého syna. Skupinu otce Wohnoutů Olega Homoly, která se jmenuje Try duby, přijdou podpořit jeho synové Matěj a Honza,“ uvádí příklady ředitel festivalu Pavel Mikez.

Novinkami jsou letos i příměstský tábor, dětská zóna s atraktivním programem, zvýhodněné podmínky vstupu na lanovku na Ještěd, do muzeí a galerií či bazénu těm, kteří budou mít festivalovou vstupenku nebo setkání s fotbalisty libereckého Slovanu a hokejisty Bílých tygrů.

Lákavý bude letos i každoroční tematicky zaměřený Večírek pro nedočkavé, kterým vždycky ve čtvrtek festival začíná. Tentokrát bude věnovaný legendární hanspaulské hudební scéně. Kromě Žlutého psa se na hlavním pódiu vystřídají třeba Ivan Hlas, YoYo Band nebo Krausberry.

Soutěž o 10 vstupenek na Benátskou! probíhá do 7.7.2015.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí, počet výher je omezen.

Soutěž byla ukončena.

 

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]