Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Léto po celý rok pod Tatrami

Ve vodním světě pod Tatrami, v aquaparku AquaCity Poprad, zažijete neopakovatelné chvíle. Zpestřete si zimní i letní dovolenou návštěvou jedinečného komplexu, který vám poskytne víc než jen oddych a relaxaci u vody. O tom, že se vyplatí navštívit tento vysokohorský vodní svět, svědčí i jeho různá ocenění za udržení nejvyšších standardů v oblasti životního prostředí.

13 vnitřních a venkovních termálních a relaxačních bazénů, 50 m krytý plavecký bazén, fitness centrum, sportovní areál a písečná pláž s beach barem, 6 tobogánů a více než 350 vodních atrakcí, hydromasáží a trysek. Nabídku doplňují různé masáže, solárium, kryocentrum, dětské koutky a wellnes & spa centrum.

FIRE & WATER WELLNESS & SPA je největší wellness centrum na Slovensku, kde na ploše více než 1590 m2 najdete svět ve znamení živlů ohně a vody. Wellness je rozdělené na soukromou a párty zónu, kde najdete různé sauny a inhalace. Vyjma saunování vyzkoušejte také zážitek v podobě ceremoniálu, který vykonává zkušený saunér a také nabídku kvalitní kosmetiky.

Celoroční venkovní bazény mají teplotu vody do 38 °C, ta obsahuje více než 20 různých minerálů, příznivých pro lidské zdraví. Vrcholem zábavy v tomto vodním ráji jsou celoroční tobogány a v letním provozu Mayská pyramida s atrakcemi pro děti a dospělé. Pod střechou tohoto vodního světa najdete kryté termální bazény Blue Sapphire s chromoterapií – terapií barvami, a s 3D laserovou show k vidění v těchto bazénech každý večer.

Luxusní bazény Blue Diamond s mnoha masážními tryskami a vodními proudy, jsou místem pro dokonalou relaxaci, díky příjemné atmosféře, horké vodě a barem přímo ve vodě taky místem pro zábavu s přáteli.

AquaCity je rezort, jehož nový dětský bazén Treasure Island rozvíjí především dětskou fantazii dobrodružstvím v slaném moři, s množstvím animačních programů a dětských párty. Na poklady ostrova dohlížejí živí leguáni.

Humno Restaurant & Music Pub
Stylová restaurace a music pub, přímo pod sjezdovkou, v centru Vysokých Tater – místo, které se po lyžování či turistice mění na místo nejlepší zábavy v Tatrách. Vystřídalo se zde několik známých DJ-ů, vystupovali zde ti nejlepší slovenští a čeští interpreti. V Humne si můžete prohlédnout také sbírku uměleckých a historických předmětů. Kraluje jim Cadillac od Madonny.

AquaCity Poprad také nabízí ubytování v hotelích Mountain View ****, Seasons *** a Riverside *** a Horizont Resort **** a různé balíčky pro rodiny, jedince, či romantiku pro dvojice. Novinkou sezóny je Hotel Horizont Resort**** s exkluzivními službami. Největším lákadlem je VIP Sky Lounge. Klid a úžasný panoramatický výhled na štíty Tater si dopřejte z vířivky pod hvězdným nebem, nebo z finské sauny, která se nachází na střeše hotelu. V AquaCity Poprad strávíte dokonalou dovolenou!

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Soutěž byla ukončena. Další naleznete zde.

Související články