226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: LFŠ v Uherském Hradišti pro deset z vás zdarma

Dva měsíce prázdnin jdou vyplnit různě. Vyrazit k moři, chodit na brigádu nebo se učit na reparát. Ať už chystáte jakýkoliv program, zkuste si v něm vyšetřit týden. Přesněji řečeno poslední týden v červenci. Od 22. do 30. července se totiž koná už 42. ročník Letní filmové školy a vy na něj můžete získat akreditaci zadarmo.

Letní filmová škola Uherské Hradiště je u nás v současnosti největším nesoutěžním filmovým festivalem. Asociace českých filmových klubů, jakožto pořadatel akce, má od počátku jasný cíl. Chce zpříjemnit prázdniny a rozšiřovat filmový obzor všem těm, co mají rádi film. Během devíti dnů se uskuteční v šesti sálech a dvou letních kinech téměř 400 filmových projekcí. Program je rozdělený do šesti základních bloků: Fokus, Inventura, Spektrum, Visegrádský horizont, AČFK uvádí a Zvláštní uvedení.

Součástí festivalu jsou i workshopy či besedy, které patří do odborného programu. Ten pak vyvažuje program doprovodný, jsou přece prázdniny. A proto všechny ty, kteří na Filmovku zamíří, čeká taky kvalitní muzika, stejně jako několik nezapomenutelných divadelních představení či výstav a mejdanů. Myslí se také na program pro děti, který bude probíhat ve speciálním stanu. Novinkou letos bude například i LFŠ work & shop zóna, kde si budete moct koupit nebo vyrobit svůj vlastní designový kousek.

Do 30. června můžete zakoupit cenově zvýhodněnou akreditaci na všech devět festivalových dnů za 1 350 Kč. Získáte k ní navíc dárek v podobě digitálního předplatného časopisu Respekt
na jeden měsíc zdarma. Program festivalu i další informace naleznete na webových stránkách: www.lfs.cz.

ISIC TIP:Využijte 150 Kč slevu na čtyřdenní nebo celofestivalové akreditace!

Soutěžit

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 1.6.2016 do 30.6.2016.
Soutěž o 5x 2 celofestivalové akreditace.

Vyhrává každý 10. soutěžící se správnou odpovědí. Počet výher je omezen.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]