226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Letní filmová škola Uherské Hradiště se blíží

Více než 250 filmových projekcí, 6 kinosálů, dvě letní kina, diskuze s hosty, přednášky, koncerty, divadla, ale především FILM! Blíží se Letní filmová škola Uherské Hradiště, která potrvá od 24. července do 1. srpna.

Největší nesoutěžní filmový festival v České republice je na vrcholu příprav 41. ročníku a také letos vám nabízí filmový program tradičně rozdělený do šesti základních bloků Fokus, Inventura, Spektrum, Visegrádský horizont, AČFK uvádí a Zvláštní uvedení.

Jan Jilek - uvod - GondryKromě kvalitního filmového výběru se můžete těšit také na bohatý doprovodný program, který nabídne kvalitní hudbu, divadla, výstavy i dětský program. Na Filmovce si zahrají Michal Hrůza, Zrní, Kyklos Galaktikos, Midi Lidi, PSH, Kalle, Kieslowski, Please The Trees, a další. V divadelním programu najdete Divadlo Na zábradlí, Divadlo Líšeň, Divadlo Na Hraně, Teatr Novogo Fronta a mnoho dalších.

Chcete se stát součástí dramaturgického týmu? Pak právě pro vás je tu LFShow. Soutěž určená pro pozorné účastníky akreditované na celou dobu Filmovky. Vítěz vytvoří vlastní sekci k příštímu ročníku a získá volnou akreditaci! Počet soutěžících je limitován, hlaste se už teď!

Do 30. června můžete zakoupit cenově zvýhodněnou akreditaci na všech devět festivalových dnů za 1 250 Kč, ke které letos získáte jako bonus sešit papelote. Akreditaci zakoupíte přes akreditační systém, jež je dostupný na stránkách www.lfs.cz..

Tak v červenci na Filmovce!

Soutěž o 5x 2 akreditace na Letní filmovou školu Uherské Hradiště probíhá do 13.7.2015.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí, počet výher je omezen.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Andrea Wagnerová, Veronika Lohynská, Krystýna Maulenová, Lenka Petrželková, Petr Meloun.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]