Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Laviny zimních zážitků horského resortu Dolní Morava!

Zakotvěte letošní zimu v horském resortu Dolní Morava – jsme pro Vás tím nejlepším místem po celou zimní sezónu! Proč? Garantujeme tuny sněhu a laviny zážitků! Resort s více než 9,5 km skvěle upravených sjezdovek je jako stvořený pro náročné i pohodové lyžaře. Komfort, na který jsme si na Dolní Moravě již zvykli, zajišťují nejmodernější čtyřsedačkové lanovky nebo lyžařská škola pro každého.

První stopa, to jsou prázdné upravené sjezdovky pro prvních 15 ranních ptáčat každé sobotní a nedělní ráno od 7:30. Pochopíte svou jedinečnost a procítíte dokonalost každého vašeho oblouku a navíc vám naservírujeme exkluzivní snídani ve výšce 1.116 m.n.m.

Pohledy na sjezdovky a tisícimetrové vrcholky z kabiny rolby jsou skutečně ohromující. Projeďte se rolbou a poznejte tu sílu a tah našich horských obrů.

Rychlost z mrazivé jízdy se vám vryje pod kůži na speciálně připravené sáňkařské dráze nebo na bobové dráze v zimním kabátě. Rychlost a adrenalin pokračuje v moderním snowparku, speciální crossové trati nebo freestylové trati funline.

Světově unikátní stezka v oblacích Sky Walk je přístupná po celou zimní sezónu také lanovkou, přičemž ve výšce více než 1.100 metrů nad mořem můžete pozorovat nádhernou panenskou přírodu Jeseníků a Kralického Sněžníku.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Michal Preclík, Karel Jenerál, Ondřej Piňos, Denisa Charvátová, Tereza Plačková, Michaela Riganová, Medard Vacek, Jan Prokop, Martina Pecinová, Petr Přibyl, Petra Syslová, Olivie Tomanová,
Barbora Šilhavá, Kristýna Šplíchalová, Miroslav Pospíšil, Tomáš Kořínek, Martin Silnica, Lenka Koňaříková, Jakub Pintera, Lukáš Popek, Iva Jasanská, Tereza Jarešová, Gabriela Macíková,
Dominik Hykl, Lenka Dorničáková, Lenka Kašparová, Veronika Wróbelová, Vojtěch Vymětal, Nikola Schachlová, Monika Babirádová, Matěj Latka, Marie Schestagová, Barbora Hamerníková, Alan Dymchenko, Jakub Kočur, Marek Ježek, Tereza Lefnerová, Linda Jedlinská, Tereza Weichslová, Lucie Šumberová, Tereza Pekařová, Michaela Mrázová, Christiana Vakaliu, Adéla Leppeltová, Jana Škvařilová, Markéta Černá, Zuzana Pilsová, Radek Hubený, Nikola Mazancová

Související články