226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Kam v září za klasikou?

Po perné sezóně festivalů nejrůznějších hudebních žánrů je čas se hodit do gala a ochutnat trochu hudby, která se neprávem zobecňuje jako „vážná“. Festival Dvořákova Praha, jemuž tradičně patří začátek koncertní sezony, nabízí ideální průřez hudbou několika staletími i umělce, kteří jsou na mezinárodní scéně v kurzu.

Naplánujte si od 5. do 24. září babí léto ve velkém stylu na www.dvorakovapraha.cz. Dvořákova Praha se s oblibou vydává i mimo koncertní sály, a tak se můžete vypravit parním vlakem po stopách Antonína Dvořáka do Nelahozevsi. Užít si koncert v impozantních prostorách katedrály sv. Víta na Pražském hradě, na kterém společně zazní hudba skladatelů let dávno minulých i soudobá v podání tří desítek pěvců a hudebníků.

Patříte-li k pokročilým návštěvníkům koncertů, na kterých znějí díla velikánů jako je Antonín Dvořák, Johan Sebastian Bach či Ludwig van Beethoven, můžete směle vybírat z bohaté nabídky koncertů orchestrů i sólistů jako London Symphony Orchestra, Staatskapelle Dresden, Zurich Chamber Orchestra, Daniela Hopea či Hilary Hahn.

A pokud vás vše uvedené zajímá, ale neradi se necháváte svazovat společenským oděvem a je vám žinantní vkráčet do chrámu klasické hudby Rudolfina v džínách, je pro vás jako stvořený Den D. Ten patří nejen mladým perspektivním umělcům, ale i mladému publiku, a to nejen díky vstřícným cenám a neformálnímu dress codu. Na debutovém dni Dvořákovy Prahy vystoupí skvělý švýcarský klavírista Louis Schwizgebel a americký houslista Benjamin Beilman.

Pro držitele karet ISIC mají pořadatelé skvělou nabídku. Vedle slev na vstupenky se můžete stát členem Klubu mladých a navštěvovat koncerty za symbolických 100 Kč. Více na www.dvorakovapraha.cz/klubmladych.

ISIC TIP:Využijte 20% slevu na veškeré vstupenky Dvořákovy Prahy!

Soutěžit

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 1.8.2016 do 31.8.2016.
Soutěž o 4 x 2 vstupenky na vybrané koncerty Dvořákovy Prahy.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí. Počet výher je omezen.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]