Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Kabaret Republiko má středisková!

Divadelní soubor SemTamFór působící na scéně divadla Na Prádle má ve svém zbrojním arzenálu celý tým profesionálů, který zůstává věrný své pověsti a břitkou satirou bude i v listopadu glosovat aktuální dění v této zemi.

Kabaret Republiko má středisková je veselou taškařicí vtipně glosující poslední politické dění u nás a nabízející pohled do zákulisí české politické scény. Přesvědčíte se, že tvrzení „každý politik je trochu herec“ je pravdivé. Zárukou výborné nálady je oblíbený PhDr. Ivo Šmoldas, který svým nenapodobitelným humorem dokáže nevážně komentovat vážné věci.

Určitě se výborně pobavíte i při hořké komedii Zakázané uvolnění, ve které se tři ženy náhodně potkají v hospodě patřící jedné z nich. Právě probíhá semifinále mistrovství světa v hokeji, bar je plný alkoholu a ženich nejde a nejde, když náhle vypadlé pojistky rázem způsobí zlom v životě všech tří žen.

Pro zájezdy je připravena ztřeštění francouzská komedie Ani o den dýl! Jde o manželský trojúhelník, kde se muž chce za pomoci kamaráda zbavit své ženy. Přesvědčíte se spolu s aktéry, že to opravdu není snadné a celé představení se budete výborně bavit.

Skvělou zábavu nabízí také komedie Homeless, ve které se řeší, zda je lepší být významným manažerem nebo bezdomovcem.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Markéta Černá, Jiří Hromas, Pavla Haužvicová, Markéta Mužíková, Josef Novák, Radek Hubený, Denisa Soldánová, Martin Cváček, Miroslav Pospíšil, Petra Surá

Související články