Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Jubilejní Benátská! s Impulsem představí Status Quo!

Festival Benátská! oslaví tento rok čtvrtstoletí a chystají se velké oslavy! Pozvánku na festival přijala i britská rocková legenda, kapela Status Quo, která se tak stala jedním z headlinerů jubilejního 25. ročníku festivalu Benátská! s Impulsem. Jako další headliner se představí zpěvák Pavol Habera s Teamem.

Narozeninový program bude samozřejmě nabitý a tak budou mít návštěvníci dále možnost užít si ojedinělé festivalové vystoupení Dana Bárty s Alicí, zažít jediný letošní koncert Jasné Páky s Davidem Kollerem, vidět na jednom pódiu Marka Ztraceného s Martou Jandovou nebo obdivovat speciální pyrotechnickou show Rybiček 48. Na čtvrtek se také chystá velký zahajovací Večírek pro nedočkavé, který se tentokrát ponese ve slovenském duchu. Na hlavním pódiu se tak vystřídají slovenské hvězdy jako Peter Nagy, Vašo Patejdl, skupiny Horkýže Slíže, Inekafe a Zoči Voči!

Mezi další interprety letošní Benátské! S Impulsem patří dále například zpěvačka Lenny, Michal Hrůza, kapela Wohnout, Čechomor, Mig 21 a mnoho dalších!
V sobotu se opět představí i novinka z loňského roku. Program jedné z velkých stageí bude vyhrazen dramaturgii, zaměřené především na mladší publikum. Účast přislíbili skupina Nebe, Mirai, zpěvák Voxel a „Král metafor“ – rapper Marpo! Na své si přijdou i fanoušci liberecké hudební scény, kterou zastoupí zpěváci Sebastian a Pavel Callta, dále Jakub Děkan a jeho Band, rapper Lipo a Paulie Garand.
To vše nabízí 25. ročník festivalu Benátská! s Impulsem, který se letos odehraje od 27. do 30. července ve sportovním areálu v libereckém Vesci.

Festival samozřejmě nabídne i bohatý doprovodný program, partnerské a odpočinkové zóny a spoustu zábavy pro nejmenší návštěvníky. Novinky a zajímavosti sledujte na našem facebooku a na oficiálních webových stránkách festivalu www.benatska.cz.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Michaela Trojanová, Lucie Pavlová, Lucie Šortnerová, David Kocich, Alena Vocelková, Petra Honzejková, Tereza Fojtíková, Denisa Schreiberova, Václav Hampl, Zuzana Králová.

Související články