226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Jízdenka na léto: prázdninová jízda za hubičku!

Léto patří cestování, které ale něco stojí. Jak to udělat, aby vás prázdniny v pohybu nezruinovaly, a zároveň jste měli možnost vypravit se kdykoli a kamkoli? Odpovědí na tyto otázky je Jízdenka na léto Českých drah.

Jak to funguje? Jednodušší to už asi být nemůže: koupíte si Jízdenku na léto, což je vlastně síťová jízdenka pro jednu osobu, která platí pro všechny vlaky Českých drah v České republice. Standardně platí do 2. třídy, ale pokud jste dostali něco na přilepšenou babičky nebo od rodičů, proč nezkusit i jedničku? Stačí si dokoupit jednorázový nebo časový doplatek do 1. třídy.

Jak dlouho můžete takhle bezstarostně cestovat? Přijde na to, co všechno chcete u nás vidět. Nejkratší délka platnosti je 7 dní, druhá možnost je 14 dní. V obou případech jde o po sobě jdoucí dny, takže si svou challenge dobře naplánujte, ať toho stihnete co nejvíc! Ale pozor – Jízdenka na léto platí jen v červenci a srpnu!

Teď to nejdůležitější: co za to? Běžná cena za týdenní variantu je 790 Kč, ale protože určitě máte kartu ISIC nebo ITIC, pak je cena ještě o stovku nižší! Že je týden málo? Ok, tak přidáme další. 14 dní ve vlaku vás vyjde ne na 1 190 Kč jako obyčejné smrtelníky, ale na 990 korun, pokud máte ISIC nebo ITIC. Tomu se přece nedá říct ne!

Podrobnosti o jízdence a podmínkách použití najdete na www.cd.cz.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Zuzana Štěpančíková, Petra Golíková, Daniela Kortusová, Michaela Hubená, Klára Hatašová, Petr Poremski, Regina Kladová, Marie Vlčková, Karolína Franclíková, Václav Zimmermann

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

[reklama_left]
[reklama_right]