226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Jak ovlivní spodní prádlo celkový vzhled outfitu?

Mnoho lidí podceňuje význam spodního prádla v celkovém outfitu. Přitom je to ten první a základní předpoklad k tomu, aby Vaše celková image působila dokonale. Chcete se dozvědět o základních prohřešcích při volbě spodního prádla pod konkrétní oděv?

Mezi základní chyby, které se občas povedou každému, patří:
1) Nevhodná velikost spodního prádla. Nemusí to nutně znamenat, že je prádlo vždy jen malé, nebo velké. Může být i velikostně akorát, avšak střih nesedí na Váš konkrétní typ proporcí. Jak se tato chyba projevuje? Pod přiléhavým nebo splývavým oděvem se rýsují výrazné zářezy v oblasti ramínek nebo lemu spodních kalhotek. Pak je úplně jedno, jak krásné šaty na sobě máte, když se každý soustředí na viditelnost Vašeho spodního prádla.

2) Nevhodná barva spodního prádla. Víme to všichni, přesto se tento jev objevuje poměrně často. Pod krásnou, sněhově bílou košili do kanceláře, si opravdu nemůžete vzít černou podprsenku. Pod nádherné černé šaty není úplně nejrozumnější si vzít bílé spodní prádlo. A univerzální podprsenka, pod všechny barvy, je tělová. Pokud zvolíte správný typ a správnou velikost, můžete mít jakoukoli barvu oděvu, a tento typ podprsenky nebude nikdy vidět. Bílá pod bílou je vidět, ale tělová pod bílou ne. Pamatujte, odstín tělového spodního prádla by měl být co nejblíže odstínu Vaší pokožky.

3) Nevhodný typ spodního prádla. Máte-li krásné koktejlové šaty bez ramínek, není úplně vhodné si pod ně vzít podprsenku s ramínky, a to ani průhlednými. Do hlubokého výstřihu dekoltu se nehodí podprsenka s plnými košíčky, ale například varianta typu „balconette“, aj. Pokud zvolíte top, který se zavazuje za krkem, je vhodné pod něj vzít správný typ podprsenky, což rozhodně není běžná s ramínky. Opět i zde, při volbě typu prádla, zvažujte správnou barvu.
Neváhejte a inspirujte se zde v širokém výběru spodního prádla.

[dt_button size=“big“ animation=“none“ icon=““ icon_align=“left“ color=““ link=““ target_blank=“false“]Soutěž byla ukončena[/dt_button]
Soutěž probíhá od 2. 11. 2015 do 30. 11. 2015.
Soutěž o poukaz na nákup luxusního prádla.
Ceny v hodnotě 1x2000kč, 3x1000kč, 10x500kč.

Gratulujeme výhercům, kteří od nás získávají:
– 2000 Kč: Jaroslav Marek
– 1000 Kč: Monika Poláková, František Jantač, Jana Opluštilová
– 500 Kč: Carmen Novotná, Pavlína Radková, Tomáš Praus, Denisa Čejková, Lenka Vaneková, Jakub Kolder, Miroslav Pospíšil, Ivana Moravcová, Martina Růžičková, Jan Stuchlík

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]