226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: I brýle mohou být dokonalé

Optik Krouman je firma, která se již od roku 1992 snaží o individuální přístup k Vašim osobním požadavkům. Naším hlavním cílem je dlouhodobě spokojený zákazník, který se k nám bude vracet. I proto všechny údaje o Vašich nákupech zařazujeme do počítačové kartotéky. Na jejich podkladě pak můžeme snáze splnit Vaše další přání a vystavit Vám věrnostní kartu, která Vám přinese další výhody.

Všechny obory v dnešním století se nezadržitelně vyvíjejí a zdokonalují. Tak i náš – oční optika. Během roku vždy přijde na trh několik novinek: komfortnější skla pro vaši korekci, nové kontaktní čočky pro ještě pohodlnější nošení nebo nové materiály pro výrobu obrub. Tyto novinky pečlivě sledujeme a používáme v praxi.

Je nám jasné, že zákazník může být plně spokojen jen v moderní optice. Kontaktní čočky a dioptrická skla nabízíme od osvědčených dodavatelů, a u brýlí slunečních i dioptrických se nebojíme mít v nabídce i ty nejextravagantnější modely.

STAČÍ JEN PŘIJÍT A UVIDÍTE, ŽE UVIDÍTE!!!

www.optikkrouman.cz

Zasoutěžte si o jeden z 45-ti poukazů na speciální vyšetření zraku STUDENT v Optik Krouman.
Soutěž probíhá do 11.4.2015, vyhrává každý 10. v pořadí se správnou odpovědí. Počet výher je omezen.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Camfrla O., Jirásko M., Němec D., Tesaříková D., Kyznarová T., Zahumenský O., Dobrovodská D., Kalhousová V., Vodko A., Sůva L., Faist V., Šanderová B., Králíková V., Ženčuchová M., Budík O., Hasil P., Kosik M., Gabrielová N., Němcová A., Čechová V., Kratochvíl P., Streďanská M., Velíšková M., Malý J., Vojenčáková P., Lysenko A., Drahorád J., Novotný J., Surá A., Kuška P., Trefil K., Kříž T., Memedeliaeva E., Němečková M., Dekař R., Betíková L., Šebek M., Hejna O., Zajíc J., Orlova D., Nemravová D., Kyznar J., Shin Y., Pilsová L., Křepelková M.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]