226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Hradecký slunovrat – Dusilová, Segrado, Schmitzer, Kieslowski, Kamberská…

Hradecký slunovrat v areálu zámku v Hradci nad Moravicí nabídne 12. a 13. června 2015 tři hudební scény, kavárnu i dětský program. Letošní headlineři jsou Lenka Dusilová, Jiří Schmitzer, nebo „urban folk“ dua Kieslowski. Dále vystoupení Františka Segrada s kapelou Veselá Bída a Karolína Kamberská.

plakát_final3O alternativnější program se postarají opavské kapely Ladě, či Jan Kunze s projektem Hičhaikum, pražská Post hudba s existenciálním popem. Na Open scénu se mohli hlásit začínající a méně známí umělci. Ve speciálně vytvořené kavárně s výběrovou kávou proběhne řada besed nejen o hudební tvorbě, historii Opavska a současné architektuře či beseda s kurátorem výstav děl Andyho Warhola, Miroslavem Houškou.

Dále křest knihy zpěvačky Martiny Trchové, která sepsala své zážitky z Tibetu. Fotografickou výstavou také oslavíme nedožité 50.narozeniny Filipa Topola. Hosty zasytí gastrostage „Krmelec“, kde si na své přijdou třeba i vegetariáni. A rádi bychom zmínili i kávový workshop spojený s degustací kávy pod vedením majitelek oceňované kavárny Café Jen.

Na festival je stále možné zakoupit limitovanou edici vstupenek v předprodeji. Je možné je získat v rámci sítě Ticketstream či objednávkou na mailové adrese vstupenky@hradeckylunovrat.cz. V kamenných prodejnách je mohou zájemci zakoupit například v opavské Sluně, v Turistickém informačním centru v Hradci nad Moravicích a na dalších místech. Sledujte náš web www.hradeckyslunovrat.cz a taky facebookové stránky.

Soutež o 20 volných vstupů na Hradecký slunovrat probíhá do 8.6.2015.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí, počet výher je omezen.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Tereza Danihelková, Tomáš Praus, Vladislav Solodki, Jakub Komoráš, David Buroň, Tomáš Praus, Martin Ondroušek, Adéla Kotková, Karolína Krnáčová, Ivana Jelínková, Magda Špačková, Alena Vocelková, Roman Petrásek, Andrea Wagnerová, Petr Mašek, Kristýna Lacinocvá, Alžběta Šmahová, Eliška Justová, Lenka Houdková, Martina Dvořáková

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]