226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Holešovská Regata 2015 – pátý ročník největšího českého rodinného festivalu

Tomáš Klus, Mig 21, Chinaski, David Koller s kapelou, Ivan Mládek a Banjo Band, Mňága a Žďorp nebo Gipsy.cz. To jsou hlavní hudební lákadla pátého ročníku Holešovské Regaty – největšího rodinného festivalu u nás. Každý rok ho navštíví téměř 20 tisíc lidí.

HolesovskaRegata_plakatFestival bude i letos dvoudenní – uskuteční se ve dnech 19. – 20. června v  krásném prostředí zámeckého parku a zámku v Holešově.

„V pátek večer vystoupí se speciálním koncertem Tomáš Klus, v sobotu pak další vyhlášené kapely. Minulý rok se nám tento model osvědčil, rozhodli jsme se, že v něm budeme pokračovat také letos, protože Tomáš Klus je dostatečně silný interpret na sólový páteční koncert, stejně jako loni Jaromír Nohavica“, objasnil ředitel pořádající Agentury Velryba Michal Žáček.

Sobotní hlavní festivalový den pak bude, kromě koncertů, patřit již tradičně bohatému doprovodnému programu. Soutěž netradičních plavidel je nedílnou součástí hlavního festivalového programu, a chybět nebude ani Mistrovství Holešova (a světa) v přejezdu vodní lávky.

Letošní festival se ponese v duchu nového cirkusu. Objeví se tak různé soubory s artistickými výstupy, žongléři, performeři nebo pouliční divadlo. Výjimečný zážitek slibuje také například provazochodecká show nad vodním kanálem v zahradách, která tematicky odstartuje velkou přehlídku netradičních plavidel.

Návštěvníci si také budou moci sami vyzkoušet například žonglování, chůzi po laně a další atraktivní cirkusové disciplíny formou workshopů během celého sobotního dne festivalu. Tečku za letošním ročníkem udělá jako každý rok velký ohňostroj – ten letošní se  ponese také v akrobatickém a cirkusovém duchu, a v jeho úvodu je připraveno pro diváky malé překvapení.

Pořadatelé upozorňují na výhodné ceny vstupenek do konce května, více informací o vstupenkách a programu na www.holesovskaregata.cz.

Soutěž o 7 x 2 vstupenky probíhá do 10.6.2015.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí, počet výher je omezen.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Jana Opluštilová, Nella Gabrielová, David Spáčil, Petr Vitík, Eva Langová, Petr Klement, Jan Heřman.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]