226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Forever Young zazní v Olomouci

Hity jako Forever Young nebo Big In Japan zazpívají v Olomouci legendární Alphaville. Německá kapela v čele se zpěvákem Marianem Goldem bude jedním z headlinerů šestého ročníku olomouckého festivalu Bounty Rock Cafe Open Air, který je naplánovaný příští rok opět do areálu Korunní pevnůstky v Olomouci.

Milovníci rockové muziky, kterou má akce v názvu, se však nemusejí bát „vyměknutí“ festivalu. V programu, který začne v sobotu 11. června 2016 ve 13 hodin, se vystřídají například rockové legendy Precedens, populární Iné Kafé ze Slovenska, americká rocková kytaristka Janet Robin nebo opravdová progresivně-rocková lahůdka Riverside z Polska, která je řazená mezi deset nejlepších kapel tohoto žánru na světě. Velkým tahákem bude jistě i vystoupení populární Anny K. s kapelou.
Předprodej startuje ode dneška v síti TICKETSTREAM nebo v Bounty Rock Cafe. Do 31. 12 přijdou vstupenky pouze na 700 korun, od Nového roku pak budou o 100 korun dražší a v den koncertu za ně návštěvníci zaplatí 990 korun.

„Každý rok zkoušíme v programu něco nového. Letos jsme se rozhodli nasadit mezi rockové kapely novoromantické Alphaville. Právě takové kontrasty máme na jiných akcích rádi. Není lepší pocit, než vidět pod pódiem zpívat rockera, punkáče nebo popaře hit Forever Young“ popisuje pořadatel festivalu Dušan Neumann.
Podle něj kapela vystoupí v sestavě Marian Gold (zpěv), David Goodes (kytara), Jakob Kiersch (bicí), Maja Kimová (baskytara) a Carsten Brocker (klávesy).

„Alphaville do České republiky jezdí rádi, protože zde mají velkou základnu fanoušků. Několikrát tady oslavili svoje narozeniny, koncertovali s Karlem Gottem, s nímž také nazpívali Forever Young,“ dodává Neumann, který se nejvíce těší na rockové Riverside.

„Riverside jsou nejčastěji srovnávaní s Dream Theater, nicméně je pravdou, že si polští rockeři razí svou vlastní cestu a podobnost začíná a končí u žánru, který hrají. Všichni zakládající členové, kteří dříve působili v metalových kapelách, dali vzniknout unikátnímu uskupení, kde do progresivní hudby přirozeně pronikají právě metalové prvky, které nejsou dominantní, ale ani přehlédnutelné,“ popisuje Neumann a upozorňuje dále i na vystoupení Precedens s novou zpěvačkou Ivou Marešovou, olomouckou festivalovou premiéru Anny K. nebo na koncert Američanky Janet Robin, která byla jedinou dívčí žákyní slovutného kytarového mága Randyho Rhoadse od Ozzyho Osborna.

Více informací na: www.brcopenair.cz.

ISIC TIP:Využijte 50 Kč slevu na vstupenku při nákupu v předprodejní síti Ticketstream!!!
Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 12.4.2016 do 13.5.2016.
Ceny o 10x vstupenka na festival Bounty Rock Cafe.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí. Počet výher je omezen.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]