226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Foamous – první parfém v pěně, který vás dostane!

Neváhejte ani minutu a vydejte se do FAnnu nebo na fann.cz. Nově tam najdete horkou novinku parfumářského průmyslu. První parfémy s konzistencí pěny na světě. Vývoj i výroba probíhá v hlavním městě parfémů, ve francouzském Grasse.

Díky pěně je pokožka po nanesení vůně hydratována a jemná. Největším plusem oproti běžným toaletním vodám je však výdrž vůně. Zatímco toaletní vody po několika hodinách od nanesení vyprchají a vůni již necítíte, tak Foamous si i po osmi hodinách zachovává bezmála stejnou intenzitu vůně, jakou měla hned po nanesení. Balení 100 ml vydrží až 400 aplikací, takže i v tomto je Foamous lepší nebo srovnatelná s nejmenší velikostí balení toaletní vody.

Stačí protřepat, napěnit do dlaně, rozetřít na kůži kdekoli po těle a užívat si vůni celý den. Vybírat můžete ze čtyř dámských a dvou pánských vůní v balení s nezaměnitelným pin-up stylem.

K dostání exkluzivně ve FAnn parfumeriích. Balení 100 ml za 499 Kč, s ISIC kartou 20% sleva, www.fann.cz/foamous.

Dámské vůně

Razz my Berries
Lahodné ovocné tóny broskve a jablka Granny Smith v úvodu, si vás prostě získají! Srdci vůně dominují květy jasmínu a bílé růže. Základ umocňují bílý cedr, dřevité tóny a ambra.
Classy Chassis
V úvodu vás zcela odzbrojí šťavnaté plody jahod, malin a citrusové tóny mandarinky. Srdci vůně dominují květy jasmínu a lesní jahody. Základ umocňují pačuli a pižmo a k nakousnutí budete díky jemným tónům pražené kukuřice.
Paper Shaker
Po prvním přivonění propadnete koktejlu z kokosu, mandarinky a hrušky. Srdci vůně dominují květy jasmínu, tuberózy a lilie. Základ umocňují pačuli, santalové dřevo a vanilka.
Heels on Fire
Vůně vás ve svém úvodu překvapí jemnými ovocnými tóny černých třešní, malin a švestek. Vaše srdce si okamžitě získají květy orchidejí, frézií a kosatce. Vůni dotváří pižmo, vanilka a ambra.

Pánské vůně

Chrome Plated
Vůně vám hned v úvodu připomene míchaný drink z předešlé noci, tónům zázvoru, muškátového oříšku a mandarince dodají na pikantnosti levandule a pepř. Základ umocní pačuli, pižmo a cedr.
Made in the Shade
Svěží tóny, které vás povzbudí, v samotném úvodu vůně patří pomeranči a citrónu. Srdci dominuje jasmín, růže a rozmarýn. Celou vůni dotváří mužné tóny mechu, pižma a vetiveru.

ISIC TIP:Využijte slevu až 20% v prodejnách FAnn!

Soutěžit

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 1.6.2016 do 30.6.2016.
Soutěž o 30 voucherů na parfém v pěně Foamous dle vlastního výběru.

Vyhrává každý 5. se správnou odpovědí. Počet výher je omezen.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]