226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Fingers up: Nevšední festival v neobyčejném prostředí

Jedná se o poměrně mladý festival s velkými ambicemi. V termínu 8. a 9. července se Morava camp v Mohelnici opět promění ve festivalové městečko, které má rozhodně co nabídnout. Pokud dorazíte, nebudete litovat. Festival totiž není jen o hudbě. Bude vás skutečně bavit.

Fingers Up nabízí kromě hudebního programu neskutečně mnoho dalších aktivit. Máte chuť si projet areál na longboardu, zahrát si ping pong, minigolf či americký fotbal? Nebo raději upřednostňujete něco neotřelejšího jako bumperball? Tohle všechno na festivalu objevíte a kromě toho můžete ještě hodit pár triků na U-rampě nebo se povalovat na písčité pláži u bazénu. Ano, bazén! A věřte, že v parnu ho obzvlášť oceníte.

Vadí vám spát ve stanu? Žádný problém, jsou tu chatky! Navíc sprchy a keramické záchody, takže i „dámičky“ mohou vyrazit. Tímhle je festivalový park opravdu jedinečný.
Pokud vás sportovní aktivity moc neberou, můžete zajít na divadelní představení nebo různé workshopy. Na večerní after párty se můžete „vystylovat“ ve fashion zóně, kde koupíte nejen zajímavé a neotřelé modely, ale místní kadeřnické studio se postará o to, abyste byli cool. Nikdy nevíte, koho potkáte. A odvážlivci se mohou oddat do rukou tatéra.
Nevíte, co na festivalu jíst? Tak toho se také na Fingers Up bát nemusíte. Z místní gastronomie si vyberou i ti největší gurmáni včetně vegetariánů. Najdete zde klasickou restauraci, bio pokrmy, a pokud jste milovníci „grilovaček“, tak o ty také nepřijdete.

Fingers Up se zaměřuje spíše na indie-rockové kapely z Česka i zahraničí. Program se stále ještě připravuje. Již potvrzení jsou: SWIM DEEP, MY BABY, KAMP!, TATA BOJS, PSH, KLARA., VR/NOBODY a další.

Vstupenky můžete aktuálně koupit v akci přímo na webu Fingersup.cz.

ISIC TIP:Využijte 10% slevu na víkendovou vstupenku!
Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 19.5.2016 do 20.6.2016.
Soutěž o 10 x 2 vstupenky na festival Fingers Up.

Vyhrává každý 10. soutěžící se správnou odpovědí. počet výher je omezen.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]