226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Festival Starý dobrý western po jednadvacáté nabídne country hvězdy

Festival STARÝ DOBRÝ WESTERN letos vstupuje do třetí dekády. Nabídne 3 dny, 3 scény, na 30 účinkujících. Vystoupí např. R. Křesťan a Druhá Tráva, Pacifik, Taxmeni, Malina Brothers, Devítka, Marien aj. Hudbu doplní stylový doprovodný program.

Festival STARÝ DOBRÝ WESTERN vstupuje do třetí dekády

Tři dny, tři scény a tři desítky kapel z celé České republiky. To je festival STARÝ DOBRÝ WESTERN. Dvacátý první ročník se uskuteční tradičně první srpnový víkend na přehradě Bystřičce. 2. – 4. srpna se mohou návštěvníci těšit na program na 3 pódiích v okolí přehrady. Kromě scény v areálu letního kina bude festivalový program probíhat na scéně v restauraci U Mokrošů, třetí scénu bude hostit Kemp Ranč Bystřička.

Lákadlem pátečního dne je legendární skupina Pacifik. Kapela vystoupí na Starém dobrém westernu vůbec poprvé. Program bude ukončen country bál pod širým nebem, na kterém zahrají Gympleři a známá skupina Taxmeni.

Sobotní program na scéně Letní kino bude nabitý vystoupeními největších hvězd české country muziky. Program zahájí Devítka, vystoupí R. Křesťan a Druhá tráva, Marien i Cadillac Pavla Brümera s T.Linkou a M. Kadlecem. Bude toho však mnohem víc.

Scéna U Mokrošů je věnována bluegrassu. Představí se Taverna a Monogram a také Žamboši, kteří se od mohou pyšnit již třemi hudebními cenami Anděl.

Sobotní i nedělní ráno odstartují vystoupení kapel na nejmladší scéně Kemp Ranč. Regionální kapely jako zpříjemní nejen ranní vstávání, ale také nedělní zakončení třídenního festivalu.

Hudba bude protkána doprovodným programem: ukázkami country tanců a westernových dovedností.

Více informací a podrobný program na www.starydobrywestern.cz a facebook.com/starydobrywestern

Vyhrává každý 10. respondent se správnou odpovědí. Počet výher je omezen.

Soutěžit

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 10.7.2019 do 25.7.2019.
Soutěž o 5×2 vstupenky na Starý Dobrý Western 2019

Vyhrává každý 10. respondent se správnou odpovědí. Počet výher je omezen.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]