226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Festival Porta oslaví 50. výročí v Řevnicích

Jubilejní padesátý ročník Porty oslaví vítězové Port 1967 -2015. Spirituál Kvintet, Fešáci, Wabi Daněk, Kamelot, Samson Lenk, P.Žalman, COP, R.Křesťan, Nezmaři, Epydemye, Zelenáči, Vojta Kiďák Tomáško, New Rangers a spousta dalších hvězd Porty.

PORTA 2016 třídenní folk a country festival v Lesním divadle v Řevnicích 24.-26.6.2016
Jestli máte rádi písničky, kytary, romantiku, sborové zpívání a folk a country muziku, hlásí se již po padesáté festival Porta. Spolu s hvězdami folk a country vystoupí 16 soutěžících kapel, které se probojovaly z oblastních kol v ČR. Dramaturgie letošního jubilejního ročníku je postavena jen na vítězích předchozích ročníků. Poslední víkend před prázdninami bude tedy nabízet jen to nej z Porty 1967 -2015.
Pátek 24.6. Scarabeus, New Rangers, Wabi Daněk, Fešáci, Taxmeni , Sobota27.6. Švédova trojka, Přístav, AG Flek, Bodlo, Pacifik, Blanket, V.Kiďák Tomáško, Marien, M.Rous, Kamelot, P.Žalman Lohonka, Neděle 28.6. Trapas, Zelenáči, Přelet M.S. , Nová sekce, Nezmaři, R.Křesťan, J. Samson Lenk, Epydemye, COP, Spirituál kvintet.

Na druhé scéně bude probíhat semifinále, kam postoupili soutěžící z druhých míst oblastních kol. Můžete přijít fandit novým talentovaným kapelám a projít se při tom lesem, nebo si odskočit na blízký Karlštejn. Nebudou chybět báječné steaky na roštu, nebo skvělá káva z café –Mamamia.
Ubytování – stanová louka se zázemím a parkováním, takže romantika jako vyšitá…
Portu natáčí ČT Art a ČR Olomouc. Celý festival bude online na internetu.

Info na www.porta-festival.cz, Další informace a rozhovory se objeví v internetových novinách na www.eportyr.cz, a na www.facebook.com/porta.revnice
Pokud máte rádi romantiku, písničky s kytarou a přírodu, jste vítání.

ISIC TIP:Využijte 20% slevu z ceny plného vstupného!!!
Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Karolina Eliášová, Jaromír Kníže, Marek Martaus, Josef Novák, Markéta Žaloudíková.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]