Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

SOUTĚŽ: Festival Krásná louka 2018 letos zahájí hudební open air akce!

Dvoudenní festival se koná 26. – 27. 5. 2018 v areálu Krásné louky v Mladé Boleslavi. V sobotu vystoupí známé české kapely, po loňském úspěchu opět na dvou podiích. V neděli navazuje festival pro děti, který se nese ve znamení oslavy dne dětí.

V sobotu se budou od 12:00 do půlnoci na dvou pódiích střídat kapely: MANDRAGE, NO NAME, MAREK ZTRACENÝ, DALIBOR JANDA, OLGA LOUNOVÁ, SEBASTIÁN, PERUTĚ, KOMUNÁL, MYDY RABYCAD, NELLY, CROSSBAND

V neděli od 11:00 do 17:00 – vstup zdarma, po celý den atraktivní hudebně zábavný program pro děti a dospělé, divadelní, komické či kouzelnické vystoupení, youtuber show, animátoři a soutěže o ceny.

Vstupenky k dostání na www.ticketstream.cz.

Video z loňského ročníku zde.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Lucie Somolíková, Kateřina Krčmová, Lucie Sabová, Eva Zdražilová, Barbora Skramuská, Adéla Šiklová, Anna Kubová, Jan Vráblík, Markéta Černá, Veronika Motyčková

Související články