226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Festival Beats for Love Pepino přiveze světová Top jména

Festival Beats for Love Pepino přiváží ještě více headlinerů a splňuje tak slib o dvojnásobně kvalitnějším line upu. Na největším svátku taneční hudby v srdci Evropy se ukážou interpreti, kteří se řadí mezi světovou či tuzemskou elitu. Více na www.b4l.cz

Beats for Love Pepino je festival taneční hudby pořádaný v historickém jádru industriální památky UNESCO. Prostředí ostravských Dolních Vítkovic plné železných kulis se na tři dny zaplní spoustou hudby a programu a vznikne tak již počtvrté v historii jedinečná atmosféra plná zábavy i zážitků. Letos je line up festivalu opravdu nabitý a dosud oznámená jména to jen potvrzují.

Objeví se zde anglické superstar jako Sigma, Mark Knight, Audio, Angelo, Stanton Warriors, Prok & Fitch nebo Vandal. Z Holandska dojede skvělý Angerfist a z Francie Arno Cost či Iphaze. Své zastoupení má na festivalu i USA odkud přicestuje legendární Gridlok či Švýcarsko, které bude reprezentovat Mike Candys. Chybět samozřejmě nebudou ani zástupci Německa. Budou jimi například Felix Kröcher nebo Eskei83.

Pořadatelé festivalu Beats for Love Pepino, konaného v Ostravě v datu 30.6. – 2.7.2016, však slibují ještě spousty jmen, která fanoušky nejen velice potěší, ale zároveň hodně překvapí. Aktuální cena vstupenek je 300 Kč na celý festival, a to stejně jako každý rok slibuje perfektní zábavu v Industrial parku Dolní Vítkovice, nabitou skvělou hudbou, atmosférou a sluncem. Veškeré aktuální informace naleznete na www.b4l.cz či na události akce zde.

ISIC TIP:Využijte 10% slevu na vstupenku!
Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 9.5.2016 do 10.6.2016.
Soutěž o 10 volných vstupů na festival Beats for Love.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí do maximálního počtu 10 výherců.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]