226-222-333 9:00 - 17:00

SOUTĚŽ: Eurotrialog Mikulov se vrací!

Příznivci nepopulární hudby se sejdou 24.-25.8.2018, aby oslavili 20. ročník festivalu Eurotrialog Mikulov. Závěr festivalové sezóny bude o posledním srpnovém víkendu tradičně patřit Eurotrialogu Mikulov s podtitulem Festival nepopulární hudby. Jako jeden z mála u nás poskytuje prostor hudbě, která se vyhýbá tradičnímu mainstreamu.

Příznivcům alternativní a undergroundové scény dává bez žánrových předpojatostí možnost poslechnout si výběr z nezávislé hudební scény – to vše zasazené v kulisách jednoho z nejkrásnějších jihomoravských měst. 20. ročník festivalu Eurotrialog v Mikulově proběhne v pátek 24. a v sobotu 25. srpna v areálu mikulovského amfiteátru. Festival si zakládá na programu, který není na jiných festivalech k vidění. A tak se můžeme těšit na lahůdky, jako je třeba trio Bittová-Dusilová-Načeva, Lydia Lunch z USA, Green Milk from the Planet Orange z Japonska, či extra sety Květů včetně prenatální kapely Květů s názvem Čvachtavý lachtan, extra sety Už jsme doma, Tornado Lue, Nauzea a extra písničkářský stan. Další informace najdeš na www.eurotrialog.cz či na facebooku. Studenti a majitelé karty ISIC mají letos exkluzivní slevu, za každý rok festivalu jedno procento, celkem tedy 20%.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Karolína Koleňáková, Michael Kujínek, Jiří Suchánek, Andrea Gašpárková, Kateřina Zemková, Richard Wisinger, Tereza Daňková, Tomáš Farkaš, Markéta Černá, Jan Jaroš

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

[reklama_left]
[reklama_right]