226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Divadlo pro romantické duše

Máte rádi romantické příběhy? Zažili jste někdy nešťastnou lásku? Měli jste někdy pocit, že vás nikdo nechápe a všichni jsou jak z jiného světa? Pak určitě musíte vidět Evžena Oněgina v Divadle ABC!

„Píšu vám, a už jen to samo je víc, než do slov mohu dát…“ Tak začíná asi nejslavnější milostný dopis všech dob. Píše ho křehká Taťána znuděnému a bezcitnému Oněginovi. Ten jí krutě odmítne a zlomí jí srdce. A to není zdaleka všechno…

Slavný a nadčasový romantický příběh A. S. Puškina se odehrává na drsném ruském venkově. Oněgin tam přijíždí z Petrohradu, kde byl zvyklý na flámování, velkolepé večírky zlaté mládeže a nezávazné flirty. Na vesnici se neděje nic, a tak se začne brzy nudit a ničí všechno, co mu přijde pod ruku. Zamilovanou Taťánu krutě odmítne, zradí jediného přítele, kterého tam našel, a při souboji ho zabije. Zanechá za sebou spoušť a odjíždí. Ale na každého jednou dojde a karty se obrátí… Jak? Na to se přijďte podívat do Divadla ABC.

A když už tam budete, nezapomeňte se zastavit u Zdi zamilovaných. Můžete na ni napsat vzkaz své lásce a je jedno, jestli je tajná, platonická nebo naopak opětovaná a dlouhotrvající. Vzkaz si můžete i vyfotit a přidat na facebookovou zeď své lásky, v tomto případě použijte hashtag #zedzamilovanych. Zeď má důmyslnou konstrukci, která se navinuje. Kolik metrů lásky se v Divadle ABC nasbírá, se dozvíte na Noci divadel 19. listopadu.

Termíny představení najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

ISIC TIP:Využijte 50% slevu na vstupenky do divadla!

Soutěžit

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 1.10.2016 do 31.10.2016.
Soutěž o 10×2 vstupenky na představení Evžen Oněgin.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí. Počet výher je omezen.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]