Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Cultural Reggae Vibez 2017 letos s Macka B a Lion D

Podkrkonoším bude znít reggae již po šestnácté. Festival Cultural Reggae Vibez letos láká na legendu reggae a dancehallu Macka B.

Christopher MacFarlane aka Macka B pochází z Karibiku, za svoji dosavadní třicetiletou kariéru zásadním způsobem přispěl k formování reggae na Jamajce i v Anglii, kde momentálně žije. Na svém kontě má celou řadu úspěšných singlů, které neodmyslitelně patří do reggae scény. Jeho hudba je plná politického a duchovního poselství s lehce humorným nádechem. Na festivalu vy-stoupí se svojí kapelou Roots Ragga band.

Ze slunné Itálie dorazí vycházející hvězda nigerijsko-italského původu Lion D s kapelou The Sound Rebels. Ten spolupracuje s jmény jako Alborosie nebo Raphael. Vystupoval na velkých reggae festivalech po Evropě a nyní ho můžeme vidět i u nás. Letos se můžete těšit na více drumandbassu a raggajunglu. Tyto tvrdší styly bude prezentovat raggajunglový král autor mnoha hitů Benny Page. Tento Dj a producent z Anglie vydává na znač-kách jako je Sony, Universal nebo London Records. Kromě Shy Fx ́s, Topcat, Mc Spyda, Jessie J, Tinnie Tempah spolupracuje i s Mr. Williemsem, který na festivalu vystoupil před třemi roky.

Dalším zástupcem lámané scény je Dj Bifidus Aktif nebo Dj a producent Mikkim, který právě vydal své čtvrté album „21st Century Rude Boy“ nabité svižnými beaty a mnoha zvučnými jmény. Po několi-ka letech se do Hořic vrací oblíbení Feher Fekete Kerek. Českou scénu doplní Rising Spirits nebo Jahtec Jammin ́ Job.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Adéla Palečková, Jana Opluštilová, Adam Gapčo, Dávid Vrábel, Dorota Labská, Markéta Žaloudíková, Lucie Štěchová, Tereza Danihelková, Martina Klausová, Denisa Soldánová.

Související články