226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Cultural Reggae Vibez 2016

Spolek Prove připravuje v Hořicích již 15 let festival zaměřený na reggae, dub, dancehall, nebo raggajungle. Nejsou nám cizí ani styly, které mají kořeny v africké hudbě jako je etno, world music nebo gnawa. Součástí festivalu jsou workshopy a pro nejmenší dětský koutek.

Areál festivalu se nachází na unikátním místě uprostřed lesa v prostoru bývalého pískovcového lomu U sv. Josefa. Právě proto má náš festival jedinečnou atmosféru. Do areálu vede cyklostezka, která pokračuje na přírodní koupaliště Dachova a do přírodní galerie soch. Na festivalu se podílí mnoho dobrovolníků, kteří ho organizují pouze z lásky k hudbě. Nenajdete zde žádné cateringové firmy ani reklamy nadnárodních společností. Chceme návštěvníkům ukázat, že je možné dělat „festival jinak“ – bez sponzorů, reklamních stánků, filtrových cigaret nebo tvrdého alkoholu.

V minulosti zde vystoupilo mnoho úspěšných světových umělců z Evropy, Afriky i Jamajky. Snažíme se návštěvníkům nabídnout nejen známá jména, ale i kapely nebo projekty, které v České republice vystupovaly poprvé. Těmi letos budou Irie Mafia z Maďarska, My Click z Francie a Maroka nebo zpěvák a Mc Kemon, který pochází z Karibiku. Své nové album se vrací představit Train to Roots z Itálie a Deadly Hunta z Anglie. Ve své živé koncertní show se představí němečtí iLLBiLLY HiTEC ft. Kinetical z Rakouska. Z Moskvy dorazí uznávaný zpěvák a Mc Steppa Style. Jamajku bude reprezentovat Jayharno. Z českých interpretů se vystoupí United Flavour, Pub Animals a mnoho dalších kapel a projektů.

ISIC TIP:Využijte slevu 10% z ceny plného vstupného!!
Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 12.4.2016 do 13.5.2016.
Ceny o 10 x 2 vstupenky na festival Cultural Reggae Vibez

Vyhrává každý 5. se správnou odpovědí. Počet výher je omezen.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]