226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Cultural Reggae Vibez 2015

Spolek Prove již 14 let pořádá festival v Hořicích zaměřený na reggae, dub, dancehall, world music, raggajungle apod. styly.  Stejně jako roky minulé bude festival probíhat druhý červnový víkend  12. – 13. 6. s oblíbeným čtvrtečním rozjezdem na druhé stage.

Na festivalu vystoupí 12 kapel a na 25 soundsystemů a projektů z 8 zemí. Hlavní scénu rozjedeme v pátek v 17 hodin. Areál festivalu se nachází na unikátním místě uprostřed lesa v prostoru bývalého pískovcového lomu U sv. Josefa. Nejen díky tomu můžete na našem festivalu zažít neopakovatelnou atmosféru. Nenajdete u nás žádné cateringové firmy ani reklamy nadnárodních společností.

Chceme ukázat, že je možné dělat „festival jinak“ – bez sponzorů, reklamních stánků, filtrových cigaret nebo tvrdého alkoholu, ale je nutno připomenout, že bez dobrovolníků bez nároku na honorář a s hlubokým nadšením k hudbě by nekomerční duch festivalu nebylo možné udržet. Kromě kvalitní hudby na dvou podiích si můžete užít i dobré jídlo, pití, čajovnu a dětský koutek. Do areálu vede cyklostezka, která pokračuje na přírodní koupaliště Dachova a do přírodní galerie soch.

V minulosti na festivalu vystoupilo mnoho úspěšných světových umělců z Evropy, Afriky i Jamaiky. Snažíme se návštěvníkům nabídnout nejen známá jména, ale i kapely nebo projekty, které v České republice vystupovaly poprvé.

Soutěž o 10x 2 volné vstupy probíhá do 5.6.2015.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí, počet výher je omezen.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Michal Balín, David Pivoňka, Michaela Zachová, Magda Špačková, Václav Kališ, Michal Krasula, Evelyn Bendová, L’ubomír Gusenica, Milena Kliková, Tereza Kalinová

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]