Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Country festival STARÝ DOBRÝ WESTERN se rozrůstá!

Festival STARÝ DOBRÝ WESTERN se letos koná již po devatenácté, a i když je od loňska plnoletý, pořád se rozrůstá. Letos mu přibude třetí scéna a program bude probíhat tři dny. Příznivci jsou tedy vítáni na Bystřičce – přehradě (okres Vsetín) ve dnech 4. – 6. srpna 2017.

Hudební festival s názvem STARÝ DOBRÝ WESTERN oslavil v minulém roce osmnácté narozeniny a za těch dlouhých osmnáct let si vybudoval pevné místo mezi příznivci tohoto druhu muziky z celé republiky i blízkého zahraničí. Pořadatelé však neusínají na vavřínech a festival se ve svůj devatenáctý ročník rozrůstá. Tradiční termín akce – vždy první pátek a sobota v měsíci srpnu – letos doplní i neděle. Festival se tak bude konat ve dnech 4. – 6. srpna 2017 jako vždy na Bystřičce – přehradě (okres Vsetín). A letos mu přibude také třetí scéna.

Program na scéně Letní kino začne v pátek od 16 hodin vztyčením festivalové vlajky. Představí se mimo jiné Stráníci, Holátka a okolo 19. hodiny Věra Martinová s kapelou. Od osmé večerní se pak můžete těšit na country bál pod širým nebem ve společnosti pořádající kapely Gympleři a v druhé půli večera k tanci zahraje velmi věrně zpívající i vypadající Michal Tučný Revival Plzeň.

Sobotní den – 5. srpna – probíhá na třech scénách. Od 10 hodin se preluduje na nové scéně Kemp Ranč, od 11 hodin na scéně U Mokrošů a ve 13 hodin zahájí svůj program také scéna Letní kino koncertem Jardy Wykrenta – hudebníka, písničkáře a dvorního textaře Marie Rottrové. V průběhu druhého festivalového dne se na pódiích vystřídají např. Neznámi (SK), Willie Jones Band (USA, SK), Monogram, Tarso Miller Trio (Brazílie), Pavlína Jíšová & Bababand a mnoho dalších.

Během večera pak potěší Allan Mikušek (SK), Rangers Band a mezinárodní formace Songs of the Fall (USA, SK). Tu tvoří Cia Cherryholmes (banjo, zpěv) a Stetson Adkisson (kytara, zpěv), doprovodná kapela je složena ze známých slovenských hudebníků.

Nedělní hudební program pak bude opět probíhat na scéně Kemp Ranč v dopoledních hodinách a poklidně uzavře celý náročný festivalový víkend.

Celou akci doladí stylový doprovodný program a v průběhu sobotního dne bude na scéně Letní kino předáno ocenění Association for Main Scene of Country Music.

Vstupné na scény Kemp Ranč a U Mokrošů je dobrovolné; zdarma je pak pro návštěvníky s platnou vstupenkou na scénu Letní kino.

Poprvé tři scény a tři dny – to je festival plný hvězd – to je devatenáctý STARÝ DOBRÝ WESTERN.

Více na www.starydobrywestern.cz.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Adam Gapčo, Zuzana Pilsová, Simona Englišová, Jakub Fliegel, Ivana Jankovičová, Jana Fikarová, Kristýna Šplíchalová, Jiří Drahorád, Miroslav Pospíšil, Ondřej Mráz.

Související články