226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Colours of Ostrava: Björk, Kasabian, Rudimental, Mika… barevná fiesta v unikátním industriálním areálu

Björk, Kasabian, Rudimental, St. Vincent, Mika, Clean Bandit, Caribou, José González, The Cinematic Orchestra, Rodrigo y Gabriela, Swans, Augustines, Klangkarussell, Other Lives, Dillon, Roni Size & Reprazent, Owen Pallett, Sly & Robbie Meet Nils Petter Molvaer, William Fitzsimmons, Faiz Ali Faiz, Avishai Cohen’s New York Division, Black Strobe… to je pouze několik jmen z letošní nabídky zahraničních kapel na festivalu Colours of Ostrava, který proběhne od 16. do 19. července v úchvatném industriálním areálu Dolních Vítkovic.

Samozřejmě všech kapel bude daleko více z mnoha žánrů – electro, world music, jazz, rock, alternativa, soul, reggae… od Jižní Afriky po Mexiko, od Austrálie po Island, od Pakistánu po Izrael. Z České republiky zahrají například Zrní v jednorázovém projektu s Janáčkovou filharmonií Ostrava, Tata Bojs, Lenka Dusilová a Baromantika, Bratři Ebenové, Stromboli, Michal Hrůza, Kieslowski, Tvrdý/Havelka, Aneta Langerová, Vladimír Merta Trio, Sto zvířat, Mucha, Lenny či Jelen.

Celkově proběhne během čtyř dnů více než 200 koncertů, divadel (Dejvické divadlo, DaeMen, Anna Polívková a Martha Issová), filmů, workshopů, diskusí či výtvarných aktivit na 15 otevřených i krytých scénách.

Colours_ISIC_2Místem konání se stane již počtvrté industriální areál Dolních Vítkovic, který ale dozná dalších změn a zlepšení. Nově se těšte na speciální electro stage, nové prostory zrekonstruovaného Dolu Hlubina i nový klub a kavárnu na vysoké peci. Opět se setkáte s oblíbenými Drive stage, Full Moon stage, Busking stage, velkoplošnou projekcí u haly Gong, designovou WTF Market and Art zónou, světelnými instalacemi, velkým Světem techniky, koncertním sálem z bývalého Plynojemu nebo vinárnou v betonovém bunkru. Zázemí na festivalu díky zvláštní Dětské scéně a kojícímu stanu opět najdou rodiče s dětmi.

Na festivalu najdete veškeré zázemí a servis: dvě stanová městečka, sleva 50% VLAK+ s Českými drahami odkudkoliv v ČR, posílená MHD, půjčovna kol, slevy či vstupy zdarma se vstupenkou na zajímavá místa v Ostravě.

Již v úterý a ve středu před začátkem Colours of Ostrava si můžete užít Festival v ulicích přístupný zdarma v centru Ostravy nebo přijít na showcase konferenci Czech Music Crossroads.

Čtyřdenní i jednodenní vstupenky, kemp i parkování již v prodeji na http://eshop.colours.cz nebo v síti Eventim. Více informací na www.colours.cz. Sleva ISIC 10% z aktuální ceny čtyřdenní vstupenky – pouze v předprodeji.

Generální partneři: Česká spořitelna a ArcelorMittal Ostrava. Za podpory statutárního města Ostrava. Hlavní partneři: Agrofert, Vítkovice Machinery Group, Skupina ČEZ. Produktový partner: Radegast. Exkluzivní TV partner: Česká televize. Generální mediální partneři: Hitrádio Orion, MaFra – MF Dnes, Deník.

Soutěžte o 18 volných vstupů na festival Colours of Ostrava, soutěž probíhá do 26.5.2015, vyhrává každý 10. se správnou odpovědí, počet výher je omezen.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Kateřina Rečková, Ondřej Svačina, Marek Bálský, Tomáš Soldát, Filip Král, Lenka Petrželková, Marcela Dvořáková, Petra Tománková, Petra Moravcová, Jitka Krchňáková, Lenka Fučíková, Petr Křístek, Eliška Králová, Andrea Monteiro, Denisa Hronová, Kateřina Šigutová, Lukáš Korsák, Dana Kolesárová

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]