226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Colours of Ostrava 2016 se rychle blíží

Legenda taneční hudby Underworld, rockoví psychedelci Tame Impala, islandští Of Monsters and Men, elektronický mág M83, písničkář Passenger, legenda downtempa Thievery Corporation, ANOHNI, indiepopoví Irové Kodaline, indierockoví The Vaccines, shoegaze legenda Slowdive, electroswingová zpěvačka Caro Emerald, divocí cellisté 2CELLOS, velká elektronická jména jako Kiasmos či zpěvačka Aurora…

To je pár hlavních jmen z bohaté nabídky festivalu Colours of Ostrava, který se uskuteční od 14. do 17. července v úchvatném industriálním areálu Dolních Vítkovic.
Přes 300 programových bodů (kromě koncertů i divadla, filmy, workshopy, diskuse, výtvarné aktivity) proběhne včetně nového mezinárodního fóra Meltingpot (s hosty jako Robert Fulghum nebo Timothy Snyder) na více než 22 otevřených i krytých scénách.

K návštěvnickému servisu patří dvě stanová městečka, Family park a Dětská zóna s programem, pitná voda zdarma, sleva VLAK+ s Českými drahami, velkoplošné projekce, půjčovna kol, tribuny, program pro zdravotně znevýhodněné návštěvníky Colours bez bariér, výhodné vstupy do objektů v Ostravě Colours Plus apod.

Vstupenky na www.colours.cz nebo v síti Eventim. 10% sleva z aktuální ceny čtyřdenní vstupenky pro držitele karet ISIC, IYTC, ITIC – pouze v předprodeji, ne na místě.

Více na www.colours.cz.

ISIC TIP:Využijte 10% slevu na vstupenku v předprodeji!
Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 1.6.2016 do 30.6.2016.
Soutěž o 8 vstupů na festival Colours of Ostrava.

Vyhrává každý 10. soutěžící se správnou odpovědí. Počet výher je omezen.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]