226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Co s volným časem, když je zkouškové u konce?

Leden je pro většinu studentů jedním z nejvíce náročných měsíců v roce. Středoškoláci píší čtvrtletní práce a snaží se na poslední chvíli zlepšit pololetní vysvědčení a studijní průměr. Studenti vysokých škol mají zkouškové období, dokončují seminární práce a chodí na zápočty a zkoušky.

bookmall2S blížícím se pololetím a začátkem února toto hektické studijní období ustává. Co s volným časem?

Co takhle spojit během volna příjemné s užitečným a přečíst si nějakou zajímavou knížku? Ideální možností je přečíst si knihu v angličtině. Tento způsob studia je totiž nejen efektivní, ale především zábavný a nenásilný.

E-shop Bookmall nabízí zjednodušenou četbu od Penguin Readers pro méně zkušené čtenáře a držitelé karet ISIC a ALIVE zde získají slevu 20 % na nákup této četby. Milovníkům napětí lze doporučit příběhy Agathy Christie nebo Sira Arthura Conana Doyla. Fanoušci ruské klasiky zajisté ocení Crime and Punishment od Dostojevského.

Romanticky založené duše mohou vybírat z knih Jane Austen nebo Williama Makepeace Thackerayho. Nechybí ani životopisné publikace, k dostání je např. kniha o Martinu Lutherovi Kingovi, Barracku Obamovi či Danielu Radcliffovi. Celá nabídka je k nalezení na www.bookmall.cz.

Zasoutěžte si s námi o knihy od Agathy Christie

3 otázky a 3 výherci

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Tři vylosované správné odpovědi získají od knižního eshopu Bookmall.cz balíček detektivek – zjednodušené četby od Agathy Christie. Přečtěte si její detektivní knihy v angličtině. Vyhrává každý 30. v pořadí.

Pokud nevyhrajete, kupte si knihy se slevou 20% díky kartám ISIC a ALIVE na www.bookmall.cz.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]