226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: CK Mundo: cestujte s lidmi na stejné vlně!

Koho by nelákalo vydat se vstříc dobrodružství a ještě vyhrát zájezd do Skandinávie? Splňte si své sny a vydejte se na skvělou dovolenou s cestovní kanceláří Mundo! V nabídce naleznete jak poznávací zájezdy po Evropě, tak dalekou exotiku.

V dnešní době chce stále více mladých a studentů odpočívat aktivně a ještě u toho poznat spoustu kamarádů a spolucestovatelů. Pokud mezi ně patříte, vyzkoušejte některou z dobrodružnějších dovolených a vydejte se na via ferraty: třeba do Slovinska nebo Italských Dolomit. Zajištěné cesty vám poskytnou dostatek adrenalinu, a až se budete cítit unavení, můžete nazout pohorky a vydat se na turistické pěšiny.

Populární jsou cesty také na sever, ať už po vlastní ose, nebo s cestovní kanceláří. Zde ušetříte především na nákladech za dopravu. Krásnou přírodou nadchne třeba Irsko, Finsko nebo tajuplný Island. Na severu ale občas sprchne a tak někteří dávají bezpochyby přednost naopak jižnějším oblastem, ať už se jedná o horské Pyreneje, Korsiku nebo zájezd za poznáním na Sicílii a Liparské ostrovy.

Každý by měl co nejlépe zvážit, co od dovolené očekává. Zatímco totiž pochod přes pláně Rumunska a Moldavska jednoho nadchne, druhého dokonale odradí a donutí ho sedět s puchýři na chatce. Pro někoho bude naopak skvělou volbou poznávání maurských památek během dovolené v Andalusii.
Nevíte z čeho zvolit? Zkuste se podívat na diskusní fórum na stránkách Munda a už předem si najít podobně smýšlející spolucestovatele. Prozkoumat můžete také cestopisy z jednotlivých zemí, které mnohé napoví.

A tip závěrem: v dnešní době se nemusíte orientovat pouze na dostupné lokality, ale zkusit se vyplatí i něco málo tradičního, jako je např. Írán nebo Gruzie a Arménie. Poznáte novou kulturu, která vás v mnohém obohatí.

ISIC TIP:Využijte slevu 7% na zájezdy od CK Mundo!
Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 12.4.2016 do 13.5.2016.
Cena o zájezd pro 2 osoby do Norska a Švédska, www.mundo.cz, 15. – 31. 7. 2016, původní cena 16 980 Kč / osoba.

Vyhrává 100. soutěžící se správnými odpověďmi.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]