Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Cesty po Evropě jsou nejlepší na podzim!

Užijte si atmosféru měst bez náporu letních turistů! Přinášíme pár tipů, kam na podzim vyrazit. Nebo se můžete zapojit do soutěžit o 14 jízdenek: do Štrasburku, Lyonu, Paříže, Liege nebo Frankfurtu.

Liège má nádraží ve tvaru dámského pozadí
Po Bruselu a Antverpách je Liège největším belgickým městem. Turistů tady ovšem není tolik. Přitom je co objevovat! Např. nádraží ve tvaru dámské hýždě – Liège-Guillemins. Za projektem nádraží pro rychlostní vlaky stojí hvězda světové architektury, Španěl Santiago Calatrava. Jak sám říká: „Nádraží vytváří z profilu nádherný tvar ženské hýždě – podobné inspirace jsou pro mě zcela zásadní.“ Vytvořil tak netypickou „bránu do města“.

Štrasburk milují gastronauti
Štrasburk, hlavní město Evropy, v minulosti patřil střídavě pod Německo nebo pod Francii. Tato střídavá péče ovlivnila jeho celkový vzhled – hrázděné domy obsypané muškáty patří k nezapomenutelným dojmům. A líbit se tu bude i všem gastronautům -pivo, víno, tarte flambée / Flammekueche, foie gras).

Frankfurt nad Mohanem je Manhattan Evropy
Frankfurt nad Mohanem je město mnoha tváří a kontrastů. Za odvážnými mrakodrapy se vydejte na místní „Manhattan“, proslulou finanční čtvrť mezi vlakovým nádražím, veletržním centrem a budovou Alte Oper.

Itálii na otočku
Itálii můžete s Eurolines navštívit na otočku a ušetřit tak za ubytování! Odjezdy jsou vždy v úterý a pátek večer- do Itálie přijedete ráno a zpět pak odjíždíte večer ve středu nebo v sobotu.

Se slevou až 20 % můžete navštívit Belgii, Francii, Itálii, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Rakousko, Slovensko, Slovinsko nebo Švýcarsko. Vyžádejte si speciální promo kód na www.isic.cz/mujisic a zadejte jej při nákupu jízdenky na cz.eurolines.eu.

Můžete vyhrát:
2×2 jízdenky Štrasburk
2×2 jízdenky Lyon
2x jízdenka Liège
2x jízdenka Paříž
2x jízdenka Frankfurt

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže
Kateřina Zemkova
Ludmila Janotová
David Žlebek
Tereza Kolková
Eliška Plechatová
Pavla Hosnedlová
Petra Cahová

Související články