Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Česká značka ROYAL BAY® obléká profíky!

Poznat skutečnou kvalitu výrobku je často obtížné. Ještě obtížnější je rozpoznat pravdivou informaci od pouhého marketingového sloganu. Pojďme se tedy podívat na to, jak je to s kompresním oblečením.

Před 5 lety se na českém trhu objevila nová značka sportovního a kompresního oblečení ROYAL BAY® a okamžitě se se svými kompresními podkolenkami a návleky zařadila mezi světovou elitu výrobců sportovní komprese. Jedním z důvodů je fakt, že ARIES, a.s. jako jediný český výrobce sportovních kompresních produktů pracuje při určení velikosti s obvodem svalu, což je pro její správné fungování klíčový parametr.

Správně zvolené kvalitní kompresní podkolenky, návleky či kraťasy musejí respektovat velikost svalu, na který díky tomu může působit správným tlakem na správném místě. Jinak komprese během výkonu nebo regenerace v tom lepším případě „jen“ nefunguje.

Představujeme:

royalbay_představuje

Sportovní kompresní kraťasy ROYAL BAY® Extreme vynikají jak použitým rychleschnoucím a oděruvzdorným materiálem, tak i precizně zpracovanou kompresí v oblasti stehenního svalu.
Sportovní funkční triko ROYAL BAY® Oxygen je velmi zajímavé svým rychleschnoucím materiálem a navíc, co se gramáže produktu týká, jde o nejlehčí sportovní triko na trhu.
Kompresní podkolenky ROYAL BAY® Air jsou odlehčené, skvěle ergonomicky zpracované podkolenky se silnou kompresí, vhodné pro širokou paletu jak kolektivních, tak i individuálních sportů.

Sledujte ROYAL BAY® na InstagramuFaceboku #royalbay. Kompletní nabídku naleznete na www.royalbay.eu nebo v e-shopu výrobce www.ariesMEDIshop.cz.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Jana Jarošová, Kateřina Švarcová, Eva Šafaříková, Andrea Wíttková, Dominik Horníček, Tomáš Ptak, Jakub Kyznar, Jiří Volf,

Související články