226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Bude to nálož prázdninové zábavy

The Legends Rock Fest plně vždy dostojí svého názvu, kdy se fanouškům představí nejvýraznější legendy formující českou hudební scénu v ,,konfrontaci“ se stejně odhodlaným a energickým mládím.

The Legends Rock Fest 1Bohatý doprovodný program nebude ani letos ochuzen o autogramiády přímo v blízkosti u pódia a rovněž tak fotografování s účinkujícími. Návštěvníky potěší blízkost koupaliště, výhled na celé Podkrkonoší jako na dlani, široký výběr ubytovacích kapacit s kvalitním sociálním zázemím, stanové městečko a parkování zdarma.

Ke spokojenosti návštěvníků je opět zajištěno non stop stravování a řada dalších služeb pro celovíkendovou pohodu. Festival, podle slov návštěvníků z předchozích ročníků, má to kouzlo neopakovatelné přátelské atmosféry a domácí pohody se skvělou muzikou, na kterou vás moc rádi zveme!

Soutěž o 10 vstupenek na The Legends Rock Fest probíhá do 7.7.2015.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí, počet výher je omezen.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Tomáš Cupák, Josef Novák, Barbora Knapová, Tereza Rulíková, Kateřina Lešková, Jaroslav Marek, Simona Šmídová, Michal Huska, Ivana Jelínková, Anna Klejchová.

 

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]