226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Boleslavská produkční uvádí 2. ročník multižánrového festivalu KRÁSNÁ LOUKA 2015

Dvoudenní hudební festival spojený s oslavou dětského dne se koná 30 – 31. 5. 2015 v areálu Krásné louky v Mladé Boleslavi. V sobotu proběhnou hudební vystoupení známých českých a regionálních kapel a program je zakončen půlnočním ohňostrojem. Nedělní část festivalu se nese v duchu oslavy dne dětí. Atraktivní program v podobě hudebních, divadelních, komických či kouzelnických vystoupení.

Program:
Sobota od 14:00 do 0:00 – hudební program: CHINASKI, WOHNOUT, VYPSANÁ FIXA, DEBBI, ATMO, JELEN, SEVEN, moderují Nasty & En.dru

Neděle od 11:00 do 17:00 – vstup zdarma, po celý den hudebně zábavný program pro děti a dospělé: Kouzelník Martin Kellman, Honza Krejčík, Vodnická pohádka, JAGABABA a tři loupežníci, animátoři a další vystoupení, soutěže o ceny.

Po oba dva dny bude připraven bohatý doprovodný program, adrenalinové atrakce, pouťové atrakce a lunapark pro děti i dospělé, rukodělné dílničky, soutěže o ceny, ale také pestrá nabídka občerstvení a upomínkových předmětů.

Děti do 130cm mají vstup po celou dobu festivalu zdarma.

Soutěž o 10x 2 vstupenky na festival Krásná louka 2015, soutěž probíhá do 18.5., vyhrává každý 10. se správnou odpovědí.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Denisa Herodesová, Martin Šumpich, Veronika Prokopová, Tomáš Janeček, Lucie Kolářová, Adéla Handlovičová, Matěj Čermák, Nikola Roubíčková, Eliška Šestáková, Michaela Zachová.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]