226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Boleslavská produkční uvádí 2. ročník hudebního festivalu BOUSOVFEST

Třídenní hudební festival spojený s oslavou dětského dne se koná 5. – 7. 6. 2015 v areálu bousovského lihovaru v Dolním Bousově. V pátek a sobotu proběhnou hudební vystoupení známých českých a regionálních kapel a program je v sobotu zakončen půlnočním ohňostrojem.

PLAKÁT BOUSOV 25.3.KŘIVKYNedělní část festivalu se nese v duchu oslavy dne dětí. Atraktivní program v podobě hudebních, divadelních, komických či kouzelnických vystoupení.

Program:
Sobota od 14:00 do 0:00 – hudební program: CHINASKI, WOHNOUT, VYPSANÁ FIXA, DEBBI, ATMO, JELEN, SEVEN, moderují Nasty & En.dru
Neděle od 11:00 do 17:00 – vstup zdarma, po celý den hudebně zábavný program pro děti a dospělé: Kouzelník Martin Kellman, Honza Krejčík, Vodnická pohádka, JAGABABA a tři loupežníci, animátoři a další vystoupení, soutěže o ceny.

Po oba dva dny bude připraven bohatý doprovodný program, adrenalinové atrakce, pouťové atrakce a lunapark pro děti i dospělé, rukodělné dílničky, soutěže o ceny, ale také pestrá nabídka občerstvení a upomínkových předmětů.

Děti do 130cm mají vstup po celou dobu festivalu zdarma.

Soutěž o 10x 2 vstupenky probíhá do 25.5.2015.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí, počet výher je omezen.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Jana Falaštová, Adéla Handlovičová, Michal Pála, Michal Sikora, Denisa Valentová, Hana Dubišarová, Nella Gabrielová, Dominika Tesaříková, Ondřej Podsztavek, Tomáš Požárek

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]