226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Bílá v Beskydech ani v letošní sezóně nezklame

Čtyřsedačková lanovka, tři vleky, nejmodernější dětský park na Moravě, ledová lezecká stěna, kluziště, ubytování do 100 metrů od lanovky zaujme nejen stálé hosty ale i ty, kteří navštíví Beskydy poprvé. Areál nabízí vyžití pro celou rodinu.

Lyžařské středisko Bílá s třicetiletou tradicí lyžování najdete v překrásném údolí říčky Bílá Ostravice v nadmořské výšce 540 – 774 m.n.m. Středisko je velmi dobře dostupné, leží na silnici I.tř.č.56, bezplatné parkoviště má kapacitu 650 míst.
Zalyžovat si u nás můžete na sjezdovce s homologací FIS, na které jsou pořádány mezinárodní závody mladých lyžařů. Nebo si přímo zasoutěžte s ČT4 Sport na vrchol v obřím slalomu.

Samozřejmostí je každodenní večerní lyžování. Sjezdové tratě v celkové délce 4,8 km jsou 100% uměle zasněžovány. Pro vyznavače běžeckého lyžování upravujeme tratě v celkové délce 76 km včetně 2 km osvětleného běžeckého okruhu.

Pro rodiny s dětmi je v dětském parku připraveno lyžování se Sluníčkem a množství atrakcí, které budoucím lyžařům zpestří první lyžařské pokusy. Své dítě je možné zanechat v péči kvalifikovaných instruktorů a v klidu si sami užít lyžování na mnohých sjezdovkách.
A když Vás už nebudou bavit lyže, zkuste je vyměnit za brusle a zajezdit si na kluzišti, které je přímo v areálu, nebo vyzkoušejte ledovou lezeckou stěnu. Krátkou procházkou se dostanete do zvířecí obůrky.

Po celodenním pobytu venku jistě oceníte služby nedalekého wellness – bazén, vířivka, saunový svět.
Pokud se ubytujete přímo na Bílé je pro vás připravena karta plná slev a výhod „Místní karta hosta“. Zvolíte-li ubytování v okolí můžete využít výhod, které vám nabízí slevová karta „Beskydy card“.

 

ISIC TIP: 10% sleva na skipasy pro držitele průkazů ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE
 

[dt_button size=“big“ animation=“none“ icon=““ icon_align=“left“ color=““ link=““ target_blank=“false“]Soutěž byla ukončena[/dt_button]


Soutěž o 15 jednodenních skipasů.
Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí. Počet výher je omezen.
Soutěž probíhá od 1.1.2016 do 31.1.2016.

Gratulujeme výhercům:
– T.Vobořil, D.Bezděk, A.Semerád, Š.Drábková, A.Bouček, A.Konakova, T.Janeček, I.Filipová, P.Kamenická, S.Kleinová, T.Eydam, E.Semerádová, L.Paulíčková, M.Stupková, L.Schwarzová

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]