226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Basinfirefest open air již po čtrnácté!

Jako každý rok se na začátku léta v termínu 30. 6. – 3. 7. 2016 otevřou brány jednoho z největších open air festivalů, západočeského Basinfirefestu. Veškeré dění započalo už v roce 2003, festival v letošním roce zahájí své čtrnácté pokračování. Pořadatelé i letos připravili pro fanoušky výběr jak ze zahraniční, tak i tuzemské scény.

Na programu je nejen kvalitní hudba, ale i další doprovodná zábava. Již ve čtvrtek 30. 6. Se návštěvníkům otevře stanové městečko a akci zahájí již tradiční večírek pro nedočkavé. Oproti předchozím ročníkům se program večírku přesune na dvě velké scény a čtvrtek tak bude již polooficiálním festivalovým dnem. Čtvrteční program je naplánován od 19:00, vystoupí zde kapely WISHMASTERS, STEEL ENGRAVED (Ger), SLOBODNA EUROPA a WELICORUSS (Rus) a ZÁVIŠ. Poslední skupinu nechávají pořadatelé na volbě fanoušků. Typy zasílejte na zapojse.basinfirefest@email.cz do konce března. Do zprávy uveďte vždy jen jedno jméno kapely. Celá čtvrteční akce je již tradičné pro návštěvníky zdarma! Ve velkém stanu zůstane zachována klidová zóna s projekcí.

Na festivalu se prolínají různé hudební styly tak, aby program vyšel vstříc všem fanouškům. Za headlinery lze letos považovat Američany DEVIL YOU KNOW, německou skupinu XANDRIA a DEADLOCK. Další zajímavá jména jsou například ROCKLESS LOVE, ORPHANED LAND, SUSPERIA nebo BIOHAZARD. Za zmínku stojí i tuzemská sestava. Potvrzená jsou vystoupení kapel HARLEJ, JAKSI TAKSI, XIII. STOLETÍ, SPS, DOGA, WALDA GANG, TRAUTENBERK, PLEXIS, COCOTTE MINUTE, DYMYTRY, ARAKAIN, KONFLIK nebo PRAGUE CONSPIRACY.
Součástí areálu je také klidová zóna, kde budou pro návštěvníky připraveny stánky s občerstvením a shopping centrum. Dostupný bude i mobilní bankomat nebo trafika. V programu budou zahrnuty autogramiády kapel. Doprava do areálu festivalu bude zajištěna autobusovou rockovou linkou z Plzně.

Vstupenky zakoupíte přes oficiální festivalový e-shop na stránkách www.basinfirefest.cz. Zde jsou dostupné všechny aktuální informace k přípravám festivalu. Veškeré novinky naleznete také na facebooku www.facebook.com/BasinfirefestOfficial.

ISIC TIP:Využijte 15% slevu z ceny plného vstupného!
Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 9.5.2016 do 10.6.2016.
Soutěž o 10 vstupenek na festival Basinfirefest.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí do maximálního počtu 10 výherců.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]