226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Areál Herlíkovice pro začátečníky i sportovní lyžaře

Herlíkovice jsou ideálním areálem pro lyžařské vyžití sportovních i rekreačních lyžařů, pokročilých i začátečníků. Zdejší černé a červené sjezdovky mají parametry i pro lyžařské závody, což oceňuje a využívá k tréninku také nejúspěšnější český sjezdař Ondra Bank.

Adrenalinovým doplňkem lyžování v Herlíkovicích je měřená slalomová trať. Závodění chtiví lyžaři mohou změřit své síly ve slalomových brankách v souboji s časem i svými přáteli. Začátečníkům pak slouží mírné tratě i profesionální lyžařská výuka.

Zvýhodněné ceny skipasů
Ceny skipasů se nezvýšily a zůstávají stejné jako vloni. Navíc mohou návštěvníci opět využít zvýhodněné ceny pro lyžování od pondělí do čtvrtka. Stejně tak zůstává zachována sleva pro zákazníky O2, studenty s ISIC kartou a seniory nad 65 let ve výši 20 %. V Herlíkovicích můžete lyžovat i se sezónkou Czech Skipass.

Moderní restaurace
Pro rychlé občerstvení je k dispozici bistro nebo bufet u lyžařského vleku. Pohodlí a gurmánský zážitek si pak můžete dopřát ve zmodernizované samoobslužné restauraci u lanovky na Žalý.

Skibusem bez starostí
Lyžaři z Prahy, ale i Mladé Boleslavi, Poděbrad či Jičína mohou využít skibusů. Čas odjezdu je přizpůsoben provozu areálu. Na ceně skipasu a dopravném ušetříte při využití skibusu min. 25 % nákladů.

Ubytování EDEN přímo na sjezdovce
Znovuotevřen je letos oblíbený ubytovací areál EDEN s 350 lůžky na dojezdu herlíkovických sjezdovek. Pro ubytované hosty v hotelu nebo turistické ubytovně se nabízejí zvýhodněné skipasy a balíčky služeb (ubytování se snídaní a skipasem od 750 Kč). Pobyt pak zpříjemní možnost využití fitness centra, masáží, kulečníků, stolního fotbalu či šipek. Odreagování najdete v Music baru Stodola s DJ a bohatou nabídkou míchaných drinků.

Více na www.herlikovice.cz

Gratulujeme výhercům:
15 x skipas Herlíkovice A.Bouček, D.Smetanová, O.Palovský, P.Stašek, P.Palásek, S.Steigerová, D.Kortusová, M.Bečica, J.Drahorád, T.Částková, K.Vlčková, K.Nešněrová, N.Šoltysová, P.Knedlík, L.Zemanová


Soutěž o 15 jednodenních skipasů.
Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí.
Počet výher je omezen.
Soutěž probíhá od 1.2.2016 do 29.2.2016.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]