226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Apple Watch a 5 × Samsung Galaxy S3 Mini s Alza.cz

Kdo by nechtěl vyhrát chytré hodinky Apple Watch v hodnotě 10 990 Kč? Zúčastněte se soutěže s Alza.cz a třeba to budete zrovna vy! Výherce si navíc může vybrat barevnou variantu přesně podle svého vkusu.

Zatímco se ostatní výrobci předháněli v uvedení svých chytrých hodinek, Apple vyčkával. Mnozí se již domnívali, že věhlasná firma nemá v úmyslu hodinky předvést. Nakonec se tak přece jen stalo – a čekání se rozhodně vyplatilo.

Ve spojení s iPhonem (od verze 5) nabízejí hodinky přehršel funkcí, které vám usnadní a vylepší každodenní život. A protože jde o Apple, všechny funkce jsou dovedeny k dokonalosti. Inženýři z Cupertina navíc věděli, že hodinky nejsou jen pouhá elektronika, ale také ozdoba ruky. Design Apple Watch tak vybrousili k dokonalosti. Hodinky přesně padnou na ruku, zaujmou na první pohled a umožňují výměnu řemínku, aby si je mohl každý přizpůsobit podle svého vkusu. Ti z vás, kteří nebudou mít štěstí ve výhře prvního místa, nemusí zoufat. Ve hře je i 5 smartphonů značky Samsung.

Ptáte se, jak se zúčastnit soutěže o tento technologický skvost? Není to nic složitého. Nejprve je třeba vyplnit v účtu Alza číslo své ISIC karty a vaší školou, stanete se tak členem studentského programu. A pak už jen správně odpovědět na jednoduchou otázku.

Mimochodem, kromě možnosti soutěžit o Apple Watch získáte díky studentskému programu i spoustu výhodných nabídek, jako jsou akční slevy vy výši až 30 % nebo studentský ceník, se kterým budete mít levnější téměř všechno zboží na Alza.cz.

Tak neváhejte a klikejte na tlačítko níže, můžete jen získat!

Gratulujeme výhercům:
1x Apple Watch T. Janček
5x Samsung x Mini M. Randýsek, V. Čikl, L. čižek, D. Mádr, L. Nechvátalová


Apple Watch vyhrává první 30. se správnou odpovědí.
Samsung Galaxy vyhrává každý další 30. se správnou odpovědí.
Počet výher je omezen.
Soutěž probíhá od 1.2.2016 do 29.2.2016.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]