Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: 12 týdenní jazykový pobyt v Austrálii!

Uvažujete o studiu a práci v Austrálii? Soutěžte s naší partnerskou agenturou AustraliaOnline.CZ o 12 týdenní jazykový pobyt v Austrálii v hodnotě 60 tis. Kč.

AustraliaOnline.CZ chystá tradiční veletrh o studiu, práci a cestování v Austrálii – Expo Australia. Vstup je zdarma. Soutěže se může účastnit každý držitel platného průkazů ISIC, ISIC Scholar a ITIC. Soutěž pořádá AustraliaOnline.CZ ve spolupráci s australskou jazykovou školou INFORUM EDUCATION, jejíž zástupci se veletrhu Expo Australia osobně účastní. Jazyková škola se nachází v prosluněném australském státě Queensland, na pobřeží Gold Coast, které je právem považováno za jednu z nejkrásnějších oblastí v Austrálii.

Podmínky soutěže: Součástí výhry je pouze samotný jazykový kurz. Součástí výhry nejsou ostatní náklady, jako je letenka, poplatek za víza, či jiné další náklady spojené s pobytem v Austrálii (odhad těchto dalších nákladů činí cca 50 tis. Kč, celková částka pak závisí na celkové délce pobytu). Podmínkou účasti v soutěži a studia na škole je dosažení věku 18 let, mít možnost studovat v Austrálii po dobu min. 12 týdnů a získání platného studentského víza. Výherce musí nastoupit na školu v období od května do prosince 2017. Jazykový pobyt není přenosný na jinou osobu. Službu vyřízení víza Vám zajistí zdarma agentura AustraliaOnline.CZ. Na ostatní náklady si lze v průběhu studia snadno vydělat, protože ke studentskému vízu obdrží výherce automaticky pracovní povolení.

Více informací získáte u partnera soutěže agentury AustraliaOnline.CZ na http://www.australiaonline.cz.

Věděli jste, že?

Austrálie nabízí ke studentskému pobytu pracovní povolení a proto tam každý rok za studiem a prací odjede tisíce mladých lidí. Pokud se chcete dozvědět více, přijďte během dubna na Expo Australia poznat zástupce agentury AustraliaOnline.CZ z ČR i Austrálie, zástupce australských škol a nechat se inspirovat zážitky bývalých studentů.

AustraliaOnline.CZ přiveze nejaktuálnější informace z Austrálie, představí nové jazykové i odborné školy a rozdá nový katalog na rok 2017-2018. Na to vše se můžete těšit v Praze, Brně, Plzni a Bratislavě. Držitelé ISIC karty mají na vybraných školách další celoroční slevy.

KDY A KDE SE VELETRH KONÁ:

PLZEŇ – Hotel Central, Náměstí republiky 33
Pondělí – 24. dubna 2017 od 15:00 do 18:00 hodin

BRNO – Hotel International, Husova 16
Úterý – 25. dubna 2017 od 14:00 do 18:00 hodin

BRATISLAVA – Hotel Crowne Plaza, Hodžovo námestie 2
Streda – 26. aprila 2017 od 14:00 do 18:00 hodin

PRAHA – Jalta, Václavském náměstí č. 45
Pátek – 28. dubna 2017 od 12:00 do 18:00 hodin
Sobota – 29. dubna 2017 od 12:00 do 18:00 hodin

Více o programu naleznete zde: www.australiaonline.cz/expoaustralia

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Jitka Hložková

Související články