226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Sluchátka Sennheiser Momentum 2 oceněna odborníky EISA

Druhá generace sluchátek MOMENTUM nabízí posluchačům úžasné pohodlí měkce polstrovaných náušníků, praktickou skládací konstrukci a mimořádně vyladěný precizní zvuk. Získala ocenění evropských odborných novinářů EISA-Nejlepší sluchátka roku 2015-2016.

Uzavřená ozvučnice a kvalitní polstrování sluchátek Momentum2 Vám umožní užívat si precizní kvality zvuku Sennheiser jak v hluku dopravy, tak i v pohodlí domova. Nejlepší sluchátka roku 2015-2016 mají membránu se speciální lehkou cívkou a silnými magnety a díky nízké impedanci je reprodukce i z přenosných přehrávačů mimořádně dynamická. Získala také ocenění Výrobek roku měsíčníku Stereo & Video.

Kromě špičkové zvukové kvality je kladen důraz na stylový vzhled využívající nejkvalitnějších materiálů a mistrovské ruční řemeslné práce. Potažení polstrování jemnou anglickou kůží se speciální úpravou proti vlivům vody a potu, stejně jako efektně tvrdá německá ocel v konstrukci sluchátkového mostu, jsou designově působivé a dávají Vám záruku dlouhotrvající odolnosti i vašeho maximálního pohodlí při poslechu hudby.

momentum

Integrovaný ovladač s mikrofonem Sennheiser Vám umožní snadné telefonování. Modely označené „i“ jsou určeny pro iPhone nebo iPod. Sluchátka s označením „G“ pro telefony se systémem Android.

Model Momentum2 je vlajkovou lodí Sennheiser v segmentu přenosných sluchátek. Tato nová koncepce sluchátek pro Vás vytváří zcela novou, vyšší úroveň poslechu z osobních i domácích přehrávačů. Sennheiser si je jistý, že díky špičkovému výzkumu a vývoji, dokonale navrženému výrobnímu procesu a kvalitním materiálům Vás bude tento luxusní výrobek těšit mnoho let. Koupí sluchátek Momentum2 získáte jistotu pohodlí, dokonalého vzhledu a záruku nejkvalitnějšího zvuku v dané cenové kategorii.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]