226-222-333 9:00 - 17:00

ISIC léto

Festivaly, koncerty, cestování, ubytování, zábava… Zažijte s ISIC to nejlepší léto!

Festivaly
Pravá letní zábava začíná na festivalech. Ať už jsou o hudbě, filmu nebo divadle, vždy se můžete spolehnout, že na ně vyrazíte se slevou. Podívejte se na přehled více než 30 festivalů s ISIC slevou.
Více informací
Ubytování
Přemýšlíte, kam složit hlavu při vašich prázdninových toulkách? Podívejte se na jedinečnou nabídku ubytování v hotelech, penzionech, hostelech, kempech,…
Více informací
Doprava
Cestování během léta může být pro vás ještě více zajímavější. Vlakem nebo autobusem můžete za svým prázdninovým dobrodružství dojet s výraznou slevou. Přesvědčte se sami.
Více informací
Průvodci
Využijte s průkazy ISIC/ITIC/ALIVE jedinečné slevy na průvodce a doplňkové zboží online nebo v kamenných sítích knihkupectví. Cestovatelské průvodce vás provedou zajímavými českými i zahraničnímu destinacemi, dodají vaším cestám nový rozměr.
Více informací
Soutěže
Udělejte si radost a zasoutěžte si s průkazem ISIC/ITIC/ALIVE o vstupenky na více než 30 letních festivalů, například na Colours of Ostrava , Beats for Love, Benátská!, Metronome a další. Zkuste štěstí i ve velké letní soutěži.
Více informací
Pojištění
Plánujete využít léto na poznávaní nových koutů Evropy či celého světa? Chtěli byste cestovat neomezeně a bez problému? Pojistěte se s průkazy ISIC/ITIC/ALIVE na svých cestách a užívejte si léto bez starostí s ISIC cestovním pojištěním od UNIQA.
Více informací
[reklama_left]
[reklama_right]