fbpx
Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq

ISIC léto

Festivaly, koncerty, cestování, ubytování, zábava… Zažijte s ISIC to nejlepší léto!

Festivaly

Pravá letní zábava začíná na festivalech. Ať už jsou o hudbě, filmu nebo divadle, vždy se můžete spolehnout, že na ně vyrazíte se slevou. Podívejte se na přehled více než 30 festivalů s ISIC slevou.

Doprava

Cestování během léta může být pro vás ještě více zajímavější. Vlakem nebo autobusem můžete za svým prázdninovým dobrodružství dojet s výraznou slevou. Přesvědčte se sami.

Soutěže

Udělejte si radost a zasoutěžte si s průkazem ISIC/ITIC/ALIVE o vstupenky na více než 30 letních festivalů, například na Colours of Ostrava , Beats for Love, Benátská!, Metronome a další. Zkuste štěstí i ve velké letní soutěži.

Ubytování

Přemýšlíte, kam složit hlavu při vašich prázdninových toulkách? Podívejte se na jedinečnou nabídku ubytování v hotelech, penzionech, hostelech, kempech,…

Průvodci

Využijte s průkazy ISIC/ITIC/ALIVE jedinečné slevy na průvodce a doplňkové zboží online nebo v kamenných sítích knihkupectví. Cestovatelské průvodce vás provedou zajímavými českými i zahraničnímu destinacemi, dodají vaším cestám nový rozměr.

Pojištění

Plánujete využít léto na poznávaní nových koutů Evropy či celého světa? Chtěli byste cestovat neomezeně a bez problému? Pojistěte se s průkazy ISIC/ITIC/ALIVE na svých cestách a užívejte si léto bez starostí s ISIC cestovním pojištěním od UNIQA.

Xiaomi
Xiaomi

Copyright ©2020 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.