Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Průkazy ISIC/ITIC můžete nadále objednávat online s doručením k vám domů. Aktuální otevírací dobu partnerských výdejních míst najdete zde.

Informace o koronaviru pro klienty ISIC cestovního pojištění jsou připraveny zde nebo je lze získat na infolince pojišťovny UNIQA na tel. čísle +420 488 125 125

Slevy v ČR

Vzestupně Sestupně

Colours of Ostrava

Devatenáctý ročník festivalu Colours of Ostrava proběhne od 15. do 18. července 2020 opět v úchvatném industriálním areálu ostravských Dolních Vítkovic. K hlavním hvězdám patří The Killers (USA), Twenty One Pilots (USA), Martin Garrix (Nizozemsko), The Lumineers (USA), LP (USA), Youssou N´Dour (Senegal), Sigrid (Norsko), Tones and I (Austrálie), Wardruna (Norsko), Meduza (Itálie), Dubioza Kolektiv (Bosna a Hercegovina), Meute (Německo), Black Pumas (USA), Sleaford Mods (Velká Británie), Tindersticks (Velká Británie) a řada dalších. Celkově na letošním ročníku vystoupí přes 120 zahraničních a domácích kapel všech žánrů - od popu přes rock, jazz, elektroniku, funk, soul, indie až po exotickou world music. Od nejhlučnějších a tanečních projektů až po klidné a niterné hudební zážitky. Hudební program proběhne kromě hlavních scén také na divoké Drive stage, taneční Electronic stage, alternativní Full Moon stage, české a slovenské Kofola CS stage i v koncertním sále Cylinders Gong stage.

http://www.colours.cz

Hudba Festival Kultura Ostrava

Hodnocení slevy: 5 Rated by 1 customers.

10% sleva ze 4-denní vstupenky

Festivaly

Colours of Ostrava

Colours of Ostrava
Ruská 2993
Ostrava
703 00

49.8190853, 18.2795617

Nahoru
20 dalších...