226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Slevu na benzín najdete i v mobilu!

Čerpací stanice, které poskytují slevu až 1 Kč na litr benzínu či nafty na kartu DFC Bonus nyní najdete také v mobilu. Stačí si stáhnout aplikaci Pumpdroid, největší komunitní aplikaci pro sdílení cen pohonných hmot v ČR.

Hotovostní slevová karta DFC Bonus dává svým držitelům možnost ušetřit na každém tankování pohonných hmot. Držitel karty získá slevu ve výši 0,3 – 1 Kč na litr pohonných hmot po jejím předložení společně s platbou hotově na více než 200 participujících čerpacích stanicích napříč celou Českou republikou.

Všechny tyto čerpací stanice nyní najdete i ve svém mobilu díky aplikaci Pumpdroid pro telefony se systémem Android. Aplikaci stáhnete v Obchodě Play a pro zobrazení jen stanic v síti DFC v nastavení aplikace zvolíte „Pouze DFC“. V aplikaci navíc uvidíte aktuální ceny pohonných hmot na jednotlivých čerpacích stanicích. Tyto ceny nezahrnují slevu, kterou čerpací stanice poskytuje při předložení karty DFC Bonus.

Kartu DFC Bonus mohou držitelé karet ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE získat zdarma na Můj ISIC . Více informací o kartě DFC Bonus získáte zde.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]