226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Sleva na ISIC platí v celé síti Neoluxor i Neoluxor Books

Neoluxor Books vznikl v roce 2012 a přibyl tak do rodiny knihkupectví Neoluxor. Nyní provozuje 16 knihkupectví po celé České republice. Najdete je v Praze, Brně, Ostravě, Liberci, Plzni, Chomutově, Českých Budějovicích, Olomouci, Opavě a ve Zlíně.


books_orangeNeoluxor nabízí nejširší nabídku knih na českém trhu, vybrat si můžete na některé z poboček nebo na webu www.neoluxor.cz. A vybírat je opravdu z čeho. Na skladě je přes 80 000 knih a cokoliv je možné individuálně doobjednat. V Neoluxoru si vyberou i zahraniční studenti nebo ti, co čtením cvičí jazyky – cizojazyčná sekce se pyšní bestsellery z celého světa. Kromě knih si můžeš pořídit i audioknihy, DVD a BluRay, nebo designové kousky v doplňkovém sortimentu: diáře Moleskine, různé záložky, papírenské zboží a mnoho dalšího.

10% slevu získáte přímo v kamenných knihkupectvích právě díky kartě ISIC. Nachází se na snadno dostupných místech převážně v exponovaných obchodních centrech. Seznam poboček najdete na: http://neoluxor.cz/pobocky/ V září a říjnu slevu využijete na učebnice a skripta, na Vánoce ušetříte za dárky a levnější nákup se hodí i během roku, když dostanete chuť si něco přečíst.

Pokud chcete vědět o každé novince, odebírejte e-mailem newsletter, nebo Neoluxor sledujte na Facebooku, Twitteru a Google +. Být ve spojení se vyplatí, Neoluxor pravidelně naděluje v soutěžích knihy nebo vstupy na předpremiéry největších filmových hitů. Se vším rád poradí jak v knihkupectvích, tak i na sociálních sítích a v online knižní poradně http://neoluxor.cz/poradna/.

Všechna knihkupectví jsou bezbariérová, samozřejmostí je placení kartou či využití bezkontaktních terminálů.

Těšíme se na vaši návštěvu a nezapomeňte svoji ISIC kartu.

http://www.neoluxor.cz

http://fb.com/neoluxorcz

http://twitter.com/neoluxorcz

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]