226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Sleva až 2 000 Kč na nový notebook

Studenti, nyní máte skvělou možnost získat nový notebook ještě levněji anebo s dárkem. Alza.cz ve spolupráci se společností Intel® zařadila notebooky do svých speciálních nabídek pro studenty.

Studentské akční nabídky od Alza.cz tradičně přinášejí studentům spousty výhod. Nyní se k nim přidávají také speciální slevy nebo dárky při nákupu notebooku. Vybrané modely s procesorem Intel® lze tak pořídit o 1 000 nebo 2 000 Kč levněji, či k nim zdarma získat batoh nebo brašnu. Jedná se přitom o špičkové mašiny známých značek jako Dell, Lenovo, ASUS, HP či Acer.

Jak slevu nebo dárek získat? Stačí se přihlásit do studentského programu na www.alza.cz/student. A potom už je možné čerpat nejen výhody na notebooky, ale také spoustu dalších akčních nabídek jako třeba slevu 10 % na iPhone 6S nebo 6S plus. Celkově jde o desítky exkluzivních slev ve výši až 20 %, které se neustále obměňují a rozšiřují, takže doporučujeme stránku pravidelně sledovat, ať vám žádná z nich neuteče.

Kromě speciálních slev se vám aktivuje také studentský ceník, se kterým můžete mít téměř všechno zboží na Alza.cz levnější až o 15 %. Být ve studentském programu od Alzy se prostě vyplatí. V budoucnu navíc můžete očekávat nové soutěže a další akce, takže rozhodně je na co se těšit.

Související články

Copyright ©2018 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.
[reklama_left]
[reklama_right]