226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Sleva 45 % na školení internetového podnikání pro držitele karet ISIC

Nastartujte svou budoucnost včas – začněte podnikat na internetu už během studií. S průkazem ISIC získáte slevu 45 % na školení od oXyShopu. Co se naučíte? Jak rozjet úspěšný eshop. Efektivně, s minimem prostředků, maximálními výsledky.

Noční doplňování v Lidlu, prázdninové brigády v DPD?

Poradíme vám lepší způsob brigády za studií. Vlastní eshop, se kterým si nejen vyděláte, ale zbyde vám čas a energie – na školu, kamarády a koníčky. A až studium dokončíte? Jen plynule navážete na už rozjetý byznys.

Učený (obchodník) z nebe nespadl

Jak tedy dospěl kýženého úspěchu? Měl dvě možnosti. Buď se učil z vlastních chyb (běh na dlouhou trať), anebo se učil od jiných, zkušenějších, kteří se v oboru vyznají (rychlé a účinné).

Jste pro dvojku? Pak pro vás máme nabídku 45% slevy na školení od odborníka na eshopy (CZC.cz, Marionnaud, Fotolab). Provede vás založením elektronického obchodu oXyShop Ready2Go krok za krokem – od výběru domény přes psaní prodejních textů, tvorbu produktových obrázků až po analytiku a vyhodnocování.

Vše v malých skupinkách, s osobním přístupem a na základě několikaletých zkušeností se startupy i miliardovými byznysy.

Jedno školení zdarma, další skoro o polovinu levnější!

S myšlenku vlastního eshopu si zatím jen pohráváte? Jste nováčkem v ecommerci? Na bezplatném školení Úvod do internetových obchodů zjistíte, co obchodování na internetu obnáší

Eshop už provozujete a chcete ho co nejlevněji nakopnout? Vyberte si z nabídky školení, která vás naučí vydělávat online. S ISICem dostanete slevu až 45 %.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]