226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Školní rok je v pohodě, výbavu mám pokupě

Žádný student to neslyší rád, ale je to prostě fakt. Blíží se začátek školního roku a s tím se mimo jiné pojí i nákupy. Pořizování nových aktovek, batohů, psacích potřeb a dalších školních pomůcek bývá noční můrou studentů i jejich rodičů. Jak na to vyzrát a nakoupit vše co nejrychleji a neutratit přitom balík?

Dobrý tip: Vezměte rodiče a zajděte do některého z obchodních domů Tesco nebo MY. V současné době se tam dá pořídit spousta školních pomůcek v akci. Slevy jsou více než lákavé a sortiment nepřeberný. Takže věci jako novou tašku, sešity, desky, penály, bloky, šanony, pera, propisky, potřeby na rýsování, deníky, kalendáře, zápisníky, zkrátka kompletní školní výbavu nepořídíš nikde výhodněji.

Tesco_sesityNavíc máte jako držitel karty ISIC dalších 10 % slevu na kompletní papírnický sortiment, mimo elektro. Podívejte se do katalogu na Facebooku, ať víte, které věci jsou v akci. Akční katalogy najdete i tištěné v obchodních domech. Vyberte vše, co potřebujete, a hurá na nákupy. Přímo na pokladně se prokažte ISIC kartou a máte nákup ještě o dalších 10 % levnější. Nabídka platí od 20. 8. do 16. 9. 2014 exkluzivně v obchodních domech Tesco a My.

Na ukázku jsme vybrali třeba sadu pravítek na geometrii nebo sešity různých formátů, díky kterým budou školní povinnosti hračka, a vy se můžete těšit na to, co vás ve škole skutečně baví!

www.mystores.cz

www.facebook.com/Mydepartmentstore

 

Obchodní dům MY Národní
Národní 63/26, Praha 1

 

Tesco_tuzkyObchodní dům MY Liberec
Soukenné nám. 669/2a, Liberec

 

Obchodní dům Hradec Králové
Nám. 28. října 1610, Hradec Králové

 

Obchodní dům Tesco City Pardubice
Nám. T. G. Masaryka 1950, Pardubice

 

Obchodní dům Brno
Dornych 4, Brno

 

Obchodní dům Plzeň
Americká 47, Plzeň

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]