Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Skiareál Herlíkovice – Eden – zařízni to u nás!

Navštivte lyžařský areál Herlíkovice-Bubákov, kde díky letošní bohaté sněhové nadílce a hromadám technického sněhu jsou sjezdovky výborně připraveny pro všechny lyžaře a snowboardisty. Lyžařský areál rozkládající se na svazích hory Žalý u Vrchlabí nabízí přes 12 km sjezdovek, denně upravených, kde si na své si zde přijdou jak úplní začátečníci, tak pokročilí lyžaři.

Parkujte přímo pod sjezdovkou
Novinkou, kterou ocení především rodiče s dětmi je parkování přímo v areálu EDEN na dojezdu sjezdovek. Místo dlouhých a nepohodlných schodů nabízíme vyvezení dětským lanovým vlekem, který je denně v provozu a i za večerního lyžování.

Moderní středisko a jeho další služby
Naše oblíbené horské středisko nabízí lyžování za příznivé ceny a další nabídku doprovodných služeb, bez kterých se neobejde žádné moderní středisko. Máme dětský park s lyžařským pásem a kolotočem pro výuku nejmenších lyžařů, půjčovnu lyží a snowboardů, skiservis, měřený slalom, snowpark a další. K lyžování dnes už také určitě patří kvalitní gastronomie, kterou si můžete dopřát přímo na svahu. Navštivte gastronomická zařízení na sjezdovkách nebo pod areálem. Využijte ubytování v areálu EDEN přímo pod sjezdovkou za výhodné ceny, kde můžete získat 5-denní balíček ubytování a lyžování již od 750 Kč na den. Pokud chcete svůj lyžařský den zakončit pravou après-ski party, tak určitě navštivte Music bar Stodola v areálu EDEN. Historie? Retro? Pohoda? Každý tu najde to své….

Více informací o ubytování naleznete na www.eden-herlikovice.cz.

Skibusy z Prahy
I v této zimě jedeme tradiční Skibusy pro lyžaře a snowboardisty. Odjezdy denně z Prahy z Černého Mostu přes Mladou Boleslav, Poděbrady, Jičín a Novou Paku. Rezervujte si své místo již dnes na www.snowhill.cz/skibusy nebo na tel. čísle +420 737 222 456 a přijeďte si užít parádní lyžovačku do Krkonoš.

Související články