Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Skiareál Čerťák – Pohodová lyžovačka v Jeseníkách se slevou

Váháte, kam vyrazit s přáteli na hory? Ve Ski Areálu Čerťák na vás čekají tři sjezdovky, pohodlná čtyřsedačka a parádní skikrosová dráha. Tak sbalte prkna nebo lyže, vyrazte do Jeseníků a nezapomeňte si říct o studentskou slevu!

Moderní jesenický skiareál Čerťák s čtyřsedačkovou lanovou dráhou najdete v Horním Václavově u Bruntálu, který je vzdálený přibližně hodinu autem od Olomouce nebo Ostravy. Parkování je pro návštěvníky střediska zdarma.

Celkem si na jeden skipas můžete zalyžovat na více než dvou a půl kilometrech pravidelně upravovaných modrých tratích. Díky širokým a bezpečným sjezdovkám, které místy dosahují šířky až 100 metrů, se nemusíte držet zpátky ani v případě, že na lyžích či snowboardu stojíte úplně poprvé. Pro začátečníky je navíc u nástupní stanice lanovky připravena plocha se dvěma pojízdnými pásy, díky kterým budou vaše začátky ještě snadnější.

Patříte už mezi ostřílené lyžaře? Tak vzhůru na 600 metrů dlouhou skikrosovou dráhu plnou zatáček a uměle vytvořených kopečků pro ještě větší zážitek z jízdy.

Až vás přepadne hlad nebo se budete chtít zahřát u horkého čaje či svařáku, určitě se zastavte do bistra U Čerta, to najdete přímo v areálu. Kromě velké nabídky nápojů se zde můžete i dobře a chutně najíst, a to vše za příznivé ceny.

Související články